Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye igaz, hogy a kormánynak...

Árokpart kérdése:

Ugye igaz, hogy a kormánynak egyszerűen nincsen sem hazai, sem nemzetközi joga olyan dolgot, terméket betiltani amelyet az EU minden országában akár még élelmiszer üzletekben is lehet kapni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 15. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Háááát, nem vagyok én ebben annyira biztos.

Egyszer valaki olyat mondott nekem, hogy Franciaországban nem szabad forgalmazni élelmiszerboltban csak úgy mákot. Nálunk meg lehet.

2022. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de én szerintem attól még egy ország betilthat valamit.
2022. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Sok hülyeség elhangzik a kérdésben. Előre leszögezném, hogy 10+ éve e-cigizek, viszont ezt az Elf Bar szarság betiltását én is támogatom.

Egyébként az meg hogy minden EU tagállamban lehet venni, nem igaz. Mint ahogy kábító szerezni sem lehet mindenhol.


De megnyugtatlak, az Elf Bar-nak köszönhetően 2023-tól az egész EU-ban be lesz tiltva minden ami e-cigivel kapcsolatos. És ezt nem a zÓrbán találta ki, hanem azok az európai vezetők akik tövig benyaltak a dohányipari cégeknek.

[link]

2022. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem cigizek és nem is ecigizek, de nekem ez nagyon úgy tűnik, hogy egy sokkal károsabb dologra konkurenciát jelentő ártalmatlanabb terméket mintha megpróbálnának démonizálni.
2022. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Remélem, hogy pont a sok sötétzöld manórudazik. Mennek élőlánccal fákat védeni közben szívják majd szétdobálják az aksis cuccokat XD


Szereted a manórudit?

Szereted beletenni a szádba?

Mi vagy te, b*zimanó?

2022. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Európa-jogi elvek alapján minden termék forgalmazását engedni kell, amit más uniós tagállam is forgalmaz, kivéve ha a tagállam (Magyarország) valamely méltányolható indokot fogalmaz meg a termékkel szemben (az indokok taxatíve meghatározottak ez esetben).
2022. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Látom a sok itt a kis buzzancsmanó XDDDD
2022. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Árokpart olyat kérdez, amit senki se tud.
2022. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a helyi szabványoknak nem felel meg egy árucikk - és főleg élelmiszer, - akkor nem is lehet kérdés, hogy be lehet, ill. kell tiltani a forgalmazását.

Szerintem nem volt helyes, hogy pl. fekáliát tartalmazó szaloncukrot lehetett piacra dobni, de ha szereted az ilyeneket, akkor kérelmezd a lehetőségét a szakhatóságtól arra, hogy veled kivételt tegyenek, - aztán egyed csak két pofára!

2022. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A német/osztrák élelmiszerláncok is és az angol multi is ide szállította át a szemetet, amitől egy kutya is elhányta már magát náluk, - "jó az a balkáni cigányoknak" (nyugati áron és közép afrikai minőségben)! Egyed csak ezeket bátran helyettem is!
2022. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!