Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történik a csirkék többi...

Mi történik a csirkék többi részével?

Figyelt kérdés

A farhát ugye árstoppos, tehát valószínűleg sokkal nagyobb kereslet van rá, mint a csirke többi részére. De a csirkén továbbra is csak egy farhát nő, tehát ha aq nép nagy része csak vagy leginkább farhátat vesz, akkor a csirkék többi részéből többlet alakul ki. De ha a magas ára miatt nem veszi meg senki (vagy csak kevesen), akkor mi lesz a csirkék combjával, mellével, szárnyával, többi részével? Oké, hogy egy darabig gyártanak belőle csirkemelltallért vagy ilyesmit, de abból is túlkínálat lesz egy idő után, miközben farhátból meg továbbra is hiány van.

Ilyenkor mit csinálnak, kidobálják a csirkék többi részét a kukába, vagy mi történik vele?



2022. jún. 16. 16:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én szinte sosem ettem farhátat, sőt, combot is csak gyerekkoromban. Mióta magamnak válogatom meg az ételt, még a legnehezebb anyagi helyzetemben is csak csirkemellet vettem, mert azt szeretem. A többit nem annyira. Akármit is csinálnak az árával, és ezt fogom venni továbbra is.
2022. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%
bírom amikor a 8 általánost végzett büdös proli fikázza a magyar gazdaságot
2022. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
bírom amikor a 8 általánost végzett büdös proli beszologat masoknak de a kerdesre valaszolni persze nem tud
2022. jún. 16. 18:22
 24/27 anonim ***** válasza:

Mondok néhány lehetőséget:

* Virsli

* Felvágott

* Fagyasztott, feldolgozott termékek (ezek még mindig sokkal drágábban eladhatók)

* Állateledel ragadozók számára

2022. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24, ha a lakossagnak nincs penze farhatat venni piaci aron, akkor honnan lesz penze piaci aru csirkecombbal meg csirkemellel etetni a ragadozokat?
2022. jún. 16. 19:10
 26/27 A kérdező kommentje:
A virslibe egyebkent se raknak szinhust. Hogy lenne szerinted 1 kg baromfivirsli ara 1000 ft, ha 1 kg nyers csirkemell 1500 ft?
2022. jún. 16. 23:33
 27/27 anonim ***** válasza:

A csirkecomb meg a csirkemell, csirkeszárnyvég is hatósági áras. Úgyhogy marad a csirkeszárny.

Virsliből, felvágottból, kutya- és macskaeleségből is van többféle. Vannak, akik gazdagabbak az átlagnál, ők megveszik például a frankfurti virslit, és a drágábbá állateledeleket.

Meg még el is repülhet a csirkeszárny jó messzire, vannak más országok is a világon, pénzesebb lakókkal.

2022. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!