Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért engedik hogy...

A magyarok miért engedik hogy rabszolgànak nézzék őket?

Figyelt kérdés

A fizetések, munkakörülmények, munkavállalók joga...


Kulturált nyugati országokban ami itt megy elképzelhetetlen.


Miért tűrik ezt az emberek?



2022. jún. 17. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert fogyatékkal élő gyáva népség azért.
2022. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 árokpart ***** válasza:
100%
Ezt egyszerűen én sem értem. Szerintem az lehet a baj, hogy márcsak többségben a Kádár rendszerben szocializált emberek élnek itthon nagy többségben, vagyis inkább ők alakítják a politikát, aki tehette az meg már elment külföldre.
2022. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 meszike91 ***** válasza:
100%
Szolgalelkűek az emberek. Nagyon sokan egyszerűen nem mernek lépni, inkább maradnak a szarban mint hogy kockázatot vállaljanak.
2022. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 árokpart ***** válasza:
100%
3-as Szerintem is így van. Voltam olyan helyzetben, hogy lépnem kellett egy adott munkahelyről, pedig tudtam, hogy sokáig az addigi életszínvonalamból jó pár évig le kell adnom, de megléptem a döntést, mert egyszerűen már annyira elviselhetetlen volt a légkör, hogy hiába voltam abban a bizonyosban amit leírtál nem ért annyit.
2022. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, miről beszélsz, én egyáltalán nem érzem rabszolgának magam. Ha meg valami nem tetszik, elmegyek más munkahelyre.
2022. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ameddig Fidesz kormány van jót ne várjatok.
2022. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mert egy sz*r munkahely utáni fizetésből meg lehet élni, egy semmilyen fizetésből meg nem. Pláne, akinek családja van.


Mellesleg érdemes visszanézni az elmúlt 30 évet, bő 10 évente jön egy kisebb-nagyobb válság, recesszió, infláció, aki átéli, hogy éhezik egy ilyen miatt, az utána nem nagyon mer kockáztatni, ilyen az emberi természet.


Mellesleg, a munkahelyek 80%-a embertelen, oké, felmondasz, de valószínűleg ugyanolyan sz*rt fogsz csak találni.

2022. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert tanulatlanok és szolgalelkűek! A történelem során mindig uralkodott valaki a Magyarokon! Én külföndön dolgozok és Magyarországon élek :D
2022. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a családban anyáék a beletörődőbbek.Ő nekik azaz a szemléletük van még,hogy ha tűrsz és dolgozol mint a kisangyal,akkor megleszel dicsérve.Manapság ugye ezt a munkáltatók leszarják általába.Nem mindenki,de jórészük.Az a baj,hogy sokan belekényezerülnek ebbe.Vagy nem tudnak váltani,mert nincs tudásuk és képzettségük hozzá,vagy félnek.Ottvan példának a keresztanyám.Dolgozik egy cégnél 20 éve.Napi 11 órában.De nagyon még pihenni se tud elmenni,mert nincs ember helyette.Konkrétan látzom,ahogy évről-évre rosszabul nézz ki.Mentálisan és fizikálisan is.Nem keres annyira jól sajnos,ahhoz képest amennyit dolgozik.Mondtuk neki,hogy váltson.De kb. nem mer és nincsen még érettségije se.Szval benne marad.Abban az időben sajnos ez ment.Én azért tanulok mérnöknek,hogy kitörjek ebből a hurokból.Nem akarok mentálisan tönkremenni se fizikálisan.Ha szükséges lesz,akkor kiköltözök.Dr nem szivesen hagynám itt a családomat.Mégis csak ők neveltek fel
2022. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert ebben nőttek fel, és talán a genetika is közrejátszik.


Azt látom, hogy a magyarok többsége hangember: nagykepűsködni, másokra mutogatni nagyon tud, de a gyakorlatban a legminimalisabb erőfeszítést sem hajlandó megtenni.

2022. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!