Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecen vagy Nyíregyháza...

Debrecen vagy Nyíregyháza fejlődik jobban?

Figyelt kérdés
Mindkét városban elég sok gyár működik már jelenleg is, és mindkét városban épülnek újabb gyárberuházások, az idei legnagyobb ilyen Nyíregyházán. Kérdés, hogy csak a gyárberuházások miatt fejlődik egy város, vagy vannak már tényezők is ezekben a városokban amelyek miatt fejlődnek, melyik város fejlődik tehát nagyobb ütemben?

2022. jún. 18. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha fejlődésnek mered nevezni a térkő sivatagot és azt hogy lassan nem marad semmi se Debrecen történelmi cívis házaiból akkor szégyelld el magad.... és ízlés ficamos vagy...
2022. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Leginkább Moszkva, Szentpétervár és Magadan.
2022. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, ha ismered az írásjeleket akkor észreveheted, hogy kérdőjelet tettem a mondatom végére. Tehát nem állítottam azt, hogy fejlődik Debrecen, csak azt, hogy több gyárberuházás is jelen van. Mellesleg arra is kitértem, hogy nem feltétlenül ezek jelentik a fejlődést.
2022. jún. 18. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
hanem mi jelenti szerinted? a több szem krumpli a kisnyugdíjas fazekában?
2022. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eissmann, Nyíregyháza gépkezelőnek 1150 ft három műszakban.Ez a lehetőségek hazája.
2022. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

nyíregyházán helyben mérnöknek lehet tanulni

persze rinyálni lényegesen egyszerűbb

2022. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Mindkettő egy koszos putri, Nyh-n élek.
2022. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!