Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan miért nincs, hogy egy...

Olyan miért nincs, hogy egy nő azonosítja magát férfiként, és a férfiakkal kíván versenyezni a sportban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 16:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
lehet azért mert így nem lenne testileg előnye a versenytársaival?🤔😅
2022. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
mert nőként rohadt nehéz letolni a férfiakat
2022. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%

Az előző kettő tökéletesen kifejtette.


Persze nem lehetetlen, csak ahhoz nagyon sokat kell edzeni és sokan inkább nem is akarják megpróbálni.

2022. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Talán azért, mert van olyan:

[link]

[link]


A második eset különösen érdekes, mert meg kellett küzdenie, hogy engedjék férfi kategóriában küzdeni.

Jó tanács: Mielőtt kiírsz egy ilyen "Sakk-Matt, ateisták" kérdést legalább egy Google keresést eressz el, hogy biztosan van alapja annak, amit kérdezel.

2022. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
Na vajom miért? Mert ez messze nem arról szól, mint aminek akaják láttatni, hanem csupán az előnyszerzésről.
2022. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Én vagyok #3.


Hülyeségeket írtam? Sorry.

#4-nek igaza van. Az emberek talán kevesebbet hallanak róla. Valamiért szeretnek az emberek a melegekről meg a transzlányokról beszélni, de a lezbikről és a transzfiúrólszerintem kevesebbet beszélnek. Ezért nem nagyon tudnak róla az emberek. Mégegyszer bocsánat.

2022. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
talán mert 99%ban férfiak operáltatják magukat nővé
2022. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

#7


Mert a lányoknál kicsit bonyolultabb. A lány transzok többsége maximum a mellét tudja leoperálni. Az egyéb dolgokat... is meg lehet oldani, de nagyon macerás. Bőrt kell leszadni mondjuk a lábukról, kezükről meg hasonlók. A hangjukat meg hormonokkal lehet férfiasabbá tenni. Legalább is ezt mondta nekem egy transzfiú.

2022. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%
Megint én vagyok #8 egyébként szerintem ugyanannyi az arány csak keveset hallunk róla. Meg ugye sokan csak félig lesznek fiúk. Egyébként nagyon bele tudnak olvadni a környezetbe.
2022. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%

Egyébként is lényegesen több a férfi aki nővé vágyik válni, mint fordítva.

És ez azért van, mert a társadalmunkban egy középszerű nő sokkal többet ér, mint egy középszerű férfi.

2022. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!