Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a választások IQ teszthez...

Ha a választások IQ teszthez lennének kötve és lenne egy minimum elvárás, akkor a Fidesz be sem jutna a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Erre van egy frappáns bizonyíték, 2018-ban a Londoni magyarok szavazata alapján a Fidesz 4%-ot ért el, azaz be se jutott volna a parlamentbe. Márpedig aki kijut Londonba arról feltételezhetjük, hogy nem hülye. Egészen biztos, hogy nem az alsóbb rétegekből származik, hanem valószínűleg meg van a magához való esze és talpraesettsége az életben. Amit az ilyen apró Fideszes tanyákon élő emberekről nem igazán lehet elmondani.

Tudom, hogy ez nem lenne demokratikus húzás, mert a butább embereknek is van szavazati joguk, de amúgy el lehet mondani, hogy IQ-ban az átlagon aluliak válasszák meg újra és újra a Fideszt?



2022. jún. 18. 22:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%

[link]


szerintem nem áll jól a baloldal :))

2022. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

"Márpedig aki kijut Londonba arról feltételezhetjük, hogy nem hülye"


Már miért kéne azt feltételezni, hogy annyira nagyon okosak? Az emberek többsége nem sebésznek megy ki, hanem többség inkább takarítónak, konyhai kisegítőnek, esetleg pincérnek, gyári betanított munkásnak...

Sokaknak az angolja meg kimerül abban, hogy "áj ném íz Laci" (direkt így írtam), és pucolják a wc-t.

2022. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
De miért is lenne IQ-hoz kötve ? Mint tudjuk, az IQ egy kreálmány, gyakorlatilag semmit nem mond, a magas IQ-val rendelkező emberek sokszor egy szöget nem tudnak beverni a falba.
2022. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Londonban a magyarok többsége vendéglátásban dolgozik.


Nem orvosként, mérnökként.

2022. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

2-es

Én csak diplomásokat ismerek akik Londonba mentek. Méghozzá azok közül sem a büfé diplomásokat, hanem IT zseniket. Na de ez csak az én ismerősi köröm, jellemzően London túl drága ahhoz, hogy oda menj mosogatni, jobban megéri mosogatni menni egy olcsóbb Nyugat-Európai városba.

Szerintem azért ha valaki eljut odáig, hogy Londonban élhessen, az már letett valamit az asztalra, az már eljutott egy magasabb szintre az életben, jóval az átlag fölé, tehát nem hülye.

2022. jún. 18. 22:55
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Drága.Épp ezért laknak többen egy lakásban, osztozva a lakbéren.


Sok a migráns is ott 3. világból, Afrikából, Indiából.Jellemzően, ők sem fehér galléros dolgozók.

2022. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Az IQ nem egyenlő a tanultsággal. Az IQ a problémamegoldó képességet méri.

Az az hiába valaki Pl: vállalat igazgató ha otthon egy Ikeás szekrényt nem tud összerakni.


Az IQ teszten nem azt kérdezik mi a relativitás elmélet hanem ábrák - számok stb.... helyes behelyettesítése adja a megoldást.

2022. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

#5 Az egy dolog, most általánosságban írtam.A magyarok többsége nem valami hű de hasznos diplomával vág neki külföldnek, ez tény.

Úgy van ez, ahogy a #6-os írja.Többedmagukkal nyomorognak valami kis lakásban.

2022. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Már akkor 2018-ban is ment a baloldali agymosás! Nem hiába ment ki MZP most a választások előtt hátha tud még szavazatokat szerezni.
2022. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

És ha 4/5-ük lenne?

Viccesek vagytok ti londoni mosogatók, takarítók, egyebek.

Azt hiszitek a pár év kulimunkával úgy megtáltosodtatok, hogy mindenkinél mindent is jobban tudtok, pedig csak arra kelletek, hogy megcsináljátok azt amit az ottaniak nem akarnak, de csak addig amíg valami paki alátok nem vág bérezésben.

2022. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!