Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az összefogás?

Hol van az összefogás?

Figyelt kérdés

Választások előtt nagy hanggal kiabálta a ballib összefogás, hogy akár 2/3-al is győz! Lesz minden… elszámoltatás, alkotmány módosítás, migráns és lmbtq nyalás drága benzin és rezsi, adó emelés stb.

Na de nem nyertek…

Hol vannak most?

MZP elsikkasztotta a választási pénzt… még jó hogy volt rajta kék szalag…

Gyurcsány nem mutatkozik hiszen még neki is kínos ez a csőcselék, pedig annak idején szemeket lövetett ki…

Jakab? Lehet parizert árul, vagy a feleségét csalja.

Többi?

Van aki be se jár csak várja a fizetést, vagy itt van Kari Geri… lassan nem lehet közlekedni a fővárosban…


Ez remek kis kormány lett volna.



2022. jún. 19. 08:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom kérdező.De egy nagyon jó tanács,a jövőd miatt.És tényleg nem rosdz indulatból...Ha ilyen kérdések helyett önfejlesztésel és tanulásal töltenéd az idődet sokkal előrébb lennél.Szerintem annak,hogy az ellenzéki oldalt szidod nem leszel előrébb semmivel se.És tényleg nem risdzindulatból írom...
2022. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

"MZP elsikkasztotta a választási pénzt… "

És ezt a baromságot honnan vetted? :D

2022. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
2022. jún. 19. 14:01
 14/17 A kérdező kommentje:
2022. jún. 19. 14:02
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
11-es én se rossz indulatból írom, de ha valakit fejlődésre invitálsz kezddddd légysz imagaddal: "Ha ilyen kérdések helyett önfejlesztésel és tanulásal töltenéd az idődet sokkal előrébb lennél." önfejlesztéssel tanulással!!!
2022. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"pedig annak idején szemeket lövetett ki"


Nem lehet szemet kilövetni, az megvan? Ha nincs meg szívesen kifejtem ;)

2022. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#17 Nem lehet, hogy azért lőttek rád, mert már akkor is ilyen agresszív voltál?
2022. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!