Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is sokat zöldült...

Szerintetek is sokat zöldült Budapest az utóbbi egy-két évben, vagy csak én látom úgy?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
A levegő minősége nem ezt mutatja, és egyébként sincs így. Budapest egy iszonyú ocsmány paneldzsungel, vasbetondzsungel, nagyon minimális zöld területtel, és mindig is az marad. Okádék az a város.
2022. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Hol látod ezt a zöldülést?

Ha a Ligetre gondolsz, akkor ott valóban volt javulás, de máshol nem tudok ilyenről ami tényleg az elmúlt 1-2 évben történt és nem előtte vagy nem annak befejeződése volt amit előtte elkezdtek.

2022. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én ebből semmit nem látok.
2022. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

#1 Ez baromság. Zöldterület/házak arányában Budapest nagyon jól áll, rendkívül sok a park, kisebb zöld területek akár nagyobb forgalmú részeken is. A belvárosban persze hogy nem fogsz annyit látni zöldet mert ott minden be van építve nagyon régóta, de ez Budapestnek csak kis része és ott is próbálnak legalább sziget szerűen kisebb tereken zöldíteni.

A panelek pedig pont nem jó példák arra amit állítasz, mert pont a nagy lakótelepek vannak úgy megépítve hogy sok a zöld közöttük.

2022. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Várom a példáidat, kérdező!
2022. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, te a fél évvel ezelőtti állapotokhoz viszonyítasz (amikor télen kopaszok voltak a fák). Nos, ahhoz képest gyönyörűen kizöldült minden... :D
2022. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Budapest emberi életre gyakorlatilag alkalmatlan. Az egyetlen főváros az EU-ban aminek csökken a lakossága. És ha azt mondod, hogy még ez is véletlen akkor nem lehet mit mondani, bolond vagy.
2022. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem látok jelentős zöldülést, pedig Karácsony megígérte. Pedig lenne hova fákat ültetni. Főleg nyáron kellene több fa, amikor minden árnyék aranyat ér ebben a betondzsungelben.
2022. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Például a 13. kerületben nagyon sok palántát ültettek ki az elmúlt egy-két évben.
2022. jún. 19. 22:15
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Ott vannak a karácsony féle méhlegelők. Bár amikor a falusi bácsi meglátja, csodálkozva azt mondja hogy náluk ezt úgy hívják tökig érő gaz.
2022. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!