Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország (ha kilépne az...

Magyarország (ha kilépne az Európai Unióból) csatlakozhatna az Amerikai Egyesült Államokhoz?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 22:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem az unióval van a baj, hanem azzal, hogy a kormányunk nem hajlandó együttműködni velük és nem hajlandó betartani az alapszabályokat. Így szankcionálva vagyunk és végre elkezdték szorongatni a magyarokat.

Utazzatok el egy normális eu országba, megdöbbentő, hogy ahol normálisan képesek tárgyalni és együttműködni az eu-val mennyivel másabb az élet.

2022. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
#11 Ha betartanánk mindent, amit az EU mond, akkor előrrébb lennénk? Dübörögne a magyar gazdaság? A forint lekörözné az EUR-t? Ugye, hogy nem. Az EU-s gazdaságpolitika a hulladékkal egyenlő, amibe nem betenni kell, hanem kivenni belőle. Erre épít Orbán politikája is, nagyon helyesen.
2022. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Agymosott fideszes 😂.

Ha betartanánk akkor már nem Ft lenne hanem euro. Nem lenne már több mint 1400 milliárd államkasszahiányunk.

Ugyanazt tudom mondani mint fentebb. Utazz el egy normális eu országba és mérd fel a különbséget.

"nem betenni kell, hanem kivenni belőle. Erre épít Orbán politikája "

Nahát ezentúl nehezen fog kivenni bármit is mert az eu is megelégelte már a cirkuszt így nem ad 1 centet sem mostmár. Veled ellentétben én tudom mi folyik az eu parlamentben nemrég jöttem haza onnan. Ha orbán nem marad ülve a seggén bajok lesznek itt.

2022. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Az elméleted ott bukik meg, hogy az EUR bevezetéséhez nincsenek meg a kritériumok Mo.-n. Ha betartanánk az EU minden egyes marhaságát, akkor még annyi pénz sem lenne az országban, mint most, mert befizetők lennénk, tehát még annyira sem tudnánk teljesíteni a kritériumokat, mint amennyire jelen pillanatban.


"Utazz el egy normális eu országba és mérd fel a különbséget."


Hajrá! Ott van Olaszország, lehet menni és megnézni a példájukat. Jól tudjuk, hogy ők is milyen jól jártak az EU-val, ugye.


"az eu is megelégelte már a cirkuszt így nem ad 1 centet sem mostmár"


Dehogynem ad, csak a sok ellenzéki párt ezt akarja elhitetni veled. Pont nemrégiben osztottak szét egy valag pénzt, amiből Mo. is tetemes mennyiséget kapott.

2022. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Az elméleted ott bukik meg, hogy az EUR bevezetéséhez nincsenek meg a kritériumok Mo.-n."

Csakhogy nem 2 napja vagyunk eu tagok hanem hosszú évek óta mialatt már régen alkalmasak lehettünk volna.


Olaszországnak ha annyira rossz lenne tessék ki lehet lépni. Angliának nem tetszett kilépett semmivel sem járt jobban.


"Dehogynem ad, csak a sok ellenzéki párt ezt akarja elhitetni veled. Pont nemrégiben osztottak szét egy valag pénzt, amiből Mo. is tetemes mennyiséget kapott."

Tévedésben élsz, magyarország elől most is tetemes mennyiségű euro van visszatartva addig amíg nem adunk garanciát ennek nem ellopására. Jól tudom mivel személyesen beszéltem azzal aki ezeket intézi. Amit kaptunk azt nem az országfejlesztésre kaptuk hanem az ukránok ellátására, vészhelyzetre való tekintettel. Azt a sokmillió vagy inkább milliárd összegnyi eurót az eu mindaddig visszatartja amíg nincs korrupció ellenes garancia.

2022. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek szerint fogalmad sincsen mi volt az olaszokkal az EU-nak hála, szóval így nem sok értelme van vitázni... Először legyél tisztában az EU-val, utána lehet konstruktív vitát folytatni. Köszi.
2022. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Közben megkaptam a privátot is, miszerint "szemellenzős barom" vagyok... Na, ezért nem fogok veled vitázni, mert teljesen alkalmatlan vagy rá. Természetesen jelentettem a privát üzenetet.
2022. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17-es, a jól megérdemelt jelzőt én küldtem magának, nem a 15-ös, úgyhogy nyugodtan folytathatja vele a disputát.
2022. jún. 20. 17:10
 19/23 A kérdező kommentje:
12-es: JÓVAL ELŐRÉBB lennénk, ha a drágalátos Orbán-kormány nem úgy bánt volna / bánna (osztogatná el) az EU-tól érkező pénzt, ahogy!
2022. jún. 20. 17:13
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, az elején még te voltál az aki ki akart lépni az EU-ból és csatlakozni az USA-hoz... Ezek szerint csak trollkérdés volt?
2022. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!