Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország (ha kilépne az...

Magyarország (ha kilépne az Európai Unióból) csatlakozhatna az Amerikai Egyesült Államokhoz?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 22:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Attól hogy tudom mi volt az olaszokkal attól meg tartom magam ahoz, hogy bátran ki lehet lepni.

A privátot meg nem tőlem kaptad hanem mástól de igaza van egyébként. De ha neked jobb gerinctelenül orbi valagát csókolgatni mint kiállni az igazság mellett hajrá én nem tartalak vissza benne.

2022. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem trollkérdés.
2022. jún. 20. 17:22
 23/23 anonim ***** válasza:
Miért, én nem ezt írtam, hogy bátran ki lehet lépni, mert értelmetlen az egész EU? Te voltál az aki kardoskodott az EU-s szabályok betartása mellett és közölted, hogy tisztában vagy a politikai helyzettel... Ehhez képest most közlöd, hogy fogalmad sincs mit okozott az olaszoknál az EU-s gazdaságpolitika és hogy szerinted lépjünk ki az EU-ból. Akkor eddig miért az ellenkezőjét írtad? De legyen igazad, én itt kiszállok ebből az értelmetlen vitából.
2022. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!