Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, aki elhiszi, hogy a...

Ki az, aki elhiszi, hogy a FIDESZ adóemeléseit nem építik be az árakba, és emiatt garantáltan nem nő egy fillérrel sem semminek az ára?

Figyelt kérdés

#infláció #többet fizetek #nem fizetek többet
2022. jún. 20. 01:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%

10-



Mikor mondta a Fidesz, hogy a különadók rosszak? A baloldal ellenezte 2010-ben is a különadókat amikor a baloldaltól átvették a csőd szélén álló országot.

2022. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%

""Ki az, aki elhiszi, hogy a FIDESZ adóemeléseit nem építik be az árakba""



Ki az aki NEM elhiszi hogy az hatástalan - értelmetlen szankciók miatt az EU gazdasága recesszióba süllyed?

2022. jún. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 tobas ***** válasza:
88%
Én például nem hiszem, hogy a szankciók hatástalanok lennének.
2022. jún. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sem hatástalanok a szankciók Tobas!


Az EU-ban 10% fölötti infláció az üzemanyagár nyugaton már ezer forint körül mozog. Áram gáz stb... többszörösére emelkedett stb....


Tényleg hatásosak a szankciók.

2022. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 tobas ***** válasza:
100%

"Az EU-ban 10% fölötti infláció az üzemanyagár nyugaton már ezer forint körül mozog. Áram gáz stb... többszörösére emelkedett stb...."


Világinfláció van, ahogyan Magyarország kormánya nem tehet róla, úgy más országok vezetői sem. Ez van ezzel kell élni, mindenki máshogy próbál ellene tenni, csak nem megy.


Amúgy én Oroszországra gondoltam, hogy vannak negatív gazdasági hatása, különben nem adnák ilyen olcsón az olajat a jelenlegi piaci környezet mellett.

2022. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

15-


""Világinfláció van""



Így igaz! Köszönhetjük a szankcióknak.

2022. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%

Szemét nyugat bántotta jóságos Putyin bácsit! Csúnya rossz hanyatló nyugat! Soros! Stop Soros!

"Az EU-ban 10% fölötti infláció az üzemanyagár nyugaton már ezer forint körül mozog."

Ezt nem tudom milyen célzattal írtad. Magyar viszonylatban akarod drágítani a nyugati benzint? Azt nézd hogy hol mennyi százalékot drágult. Nyugaton ez 10-20%, Magyarországon 50%. Ez itt a lényeg.

2022. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Az aki agyhalott.
2022. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
4%

17-


""Szemét nyugat bántotta jóságos Putyin bácsit!""



Dehogyis! A jóságos a kissebségi jogokat sárbatipró és az ellenzéki pártokat antidemokratikusan betiltó (STB...) Ukrajna 2014-től több tízezer oroszt elűzött megölt sőt még a közműveket is (áram , gáz) is kikapcsolta a 80%-ban oroszok által lakot területeken (stb...) . Ezt Pugyinka nem hagyta már szó nélkül és odapörkölt az Ukránoknak.


Erre reagálva az agybeteg EU vezetők szankcionálnak aminek hatása világazdasági válság sőt a "BÉKE" érdekében fegyverrel tömik a "demokratikus" és "ártatlan" Ukrajnát aminek nagy valószínűséggel előbb utóbb egy kiszélesedet háború lesz a vége - érthetőbben világháború.

2022. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
22:17: továris, szépen tálalta a hivatalos propagandát, fizetéséért fáradjon be nagykövetségünkre!
2022. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!