Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor úrnak miért csak...

Orbán Viktor úrnak miért csak egy nyomógombos Nokia 6700 classic telefonja van?

Figyelt kérdés

Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr köztudottan egy fekete Nokia 6700 classic nyomógombos telefont használ a politikai ügyek intézése során.


[link]


[link]


[link]



Komolyan csak ez az egy telefonja van csak,nem telik neki modernebbre?



2022. jún. 21. 18:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

A görög miniszterelnököt pl. egy Vodafone-alkalmazott segítségével hallgatták le úgy, hogy a Vodafone rendszerébe helyezték el a kémszoftvert, vagyis használhatott akár butatelefont is, mert a központon áthaladó hívást hallgatták le:


Vodafone embroiled in Greek phone-tapping scandal | Business | The Guardian

[link]

2022. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
4%
Mert Orbán Viktor a mindenem!!!!
2022. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
97%

Nagyjából benne van a linkedben.

Nincs benne gps, így nehezebben bemérhető, ahhoz nem elég "okos", hogy kémprogramot telepítsenek rá.

Így, vagy úgy bármely telefon lehallgatható, a politikusnak kell elég "okosnak" lennie, hogy miket beszél telefonon.

2022. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Azokon a régi telefononokra nincsen telepítve a goggle kémorogramjai. Mondok néhányat. Iránytű, Tűkör. Ezek az ártalmatlan applikációk (is) sunyin használják az adatforgalmat.
2022. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%

Szia Miniszterelnök Uram!


Használt Huawei P20 Lite érdekel?

2022. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ha v kinek csak telefonálni kell akkor minek okostelo? Rengeteg olyan embert ismerek akinek sima telefonja van a mai napig mert simán nincs szüksége semmi olyanra amit egy okostelo tud.
2022. jún. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
94%

26: aki autóval jár, annak pl. hasznos a Waze, egy rakás dugót elkerültem már vele, amikről nem is tudtam volna egyébként, és álltam volna a dugóba belemenve


Szóval aki rendszeresen autózik, annak igencsak hasznos az okostelefon.

2022. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
94%

26: én pl. a telefonnak a telefonálás funkcióját használom a legkevesebbet. A böngészés sokkal hasznosabb, ha útközben útána kell nézni valaminek.


Vagy pl. legutóbb bementem egy boltba megvenni egy alkatrészt,és mondták, hogy jóval olcsóbb, ha a neten rendelem meg. Erre ott a bolt előcsarnokában elővettem a telefont, megrendeltem az árut a weben, majd a pulthoz lépve átvettem ugyanazt sokkal olcsóbban.


És ez egy csak példa, számtalan hasonló példa van. Akinek az okostelefon megáll a facebookozásnál, annak valóban nincs szüksége rá, de ezer más hasznos funkciója is van.

2022. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%
Jól teszi, nem akar beállni a sorba.
2022. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!