Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor nem akarnak dolgozn...

Most akkor nem akarnak dolgozni az emberek, vagy mi folyik itt?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom, hogy idehaza panaszkodnak a munkáltatók, hogy rengeteg szakmából hiány van, kukásból, közmunkásból, légiutas-kísérőből, buszvezetőből, kamionsofőrből, postásból, rendőrből, tűzoltóból, egészségügyi dolgozóból, és még sorolhatnám. Mi történik itt? Az emberek nem akarnak dolgozni, vagy ez csak félrevezetés, és minden rendben történik? Én betegséggel küzdök, 1 éve nem sikerült munkát találnom, leszázalékoláshoz nem elég mert gyógyszerekkel karban tartható, sok helyre jelentkeztem, beadtam önéletrajzom, sehonnan se jött válasz. Vagy én vagyok balfék, vagy valaki vagy a munkaadók vagy az emberek és a média hazudnak. Ki mit tapasztalt erről, mi a véleményetek?

2022. jún. 22. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Azért azt is tedd hozzá, hogy mennyit ajánlanak ezekért a munkákért és mennyire emelkednek időközben az árak. A fiatalok többsége éppen ezért is tervez külföldre menni. Teljesen jogosan.
2022. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Az emberek nem akarnak INGYEN vagy KÖZEL INGYEN dolgozni!

Ha teljes munkaidöben nem keresnek annyit, hogy elég legyen a kajára és lakhatásra, akkor nem mennek oda, ráfizetni senki sem akar.

2022. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezek a munkák nem fizetnek jól, ezért nem akarja senki sem elvégezni (ez tőlünk nyugatabbra még inkább jellemző, csak oda érkezik annyi migráns, hogy ezt ellensúlyozza).
2022. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek nyomorogni nem akarnak a fizetésükből, és akinek van lehetősége, az jobban fizető munkát keres.
2022. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem dolgozni nem akarnak, hanem ennyiért dolgozni nem. Szerencsére egyre több embernek nyílik ki a csipája, főleg a fiataloknak, nem fogják a vállalkozók itt tartani őket nevetséges bérekkel. Csak azt nem értem, hogy miért nem fogják fel épp ésszel, ha többet fizetnének, többet is költenének, a munka hatékonyság is javulna, nem lenne munkaerőhiány, nem kéne állandóan új embereket keresni... Nem, idáig még nem jutottak el. A határok viszont nyitottak és már mindenki tudja mennyire atvagyunk itthon verve.
2022. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Én csakis azt ajánlom neked kérdező, hogy keresgélj állást a magad módján. És lehetőleg ne olvass kormánypárti szennylapokat.
2022. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Isti22 ***** válasza:
91%

Egy soktényezős, nem mindegy a lakhely, a képzettség, a fizetés... stb.


Egy putnoki munkanélküli 8 általánossal, aki a vonatjegyet sem tudja kifizetni, nemhogy a lakhatást, nem fog leköltözi Pécsre angoltanárnak minimálbérért távol a családjától, hiszen se pénze, se kilátásai, se képzettsége nincs meg hozzá.

2022. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fizet a munkáltatóm, ha viszek neki plusz embert.
2022. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom folyik itt.
2022. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem éri meg itthon dolgozni.

A munkáltatók kizsákmányolnak..

Az állam rengeteg adót beszed,tarthatod el a gyerekgyártókat..

2022. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!