Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen intézkedéseket tett a...

Milyen intézkedéseket tett a kormány, hogy ne valósuljon meg ez a forgatókönyv?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 23. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A Fideszt az ország jövője nem érdekli. Az a jövő amikor ők már nem lesznek sehol egyáltalán nem érdekli őket. A családjukat össze lopták akik mind külföldön fogunk már élni nem itt. Ezt nem értik meg sajnos a Fidesz szavazók, hogy éppen ők a magyarellenesek éppen ők a hazaellenesek amikor ezt a kormányt támogatják.
2022. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Befogadjuk a fiatal ukrán menekülteket.
2022. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Így van, vagy külföldön lesznek, vagy őrzött luxusvillákban, ahol nem találkoznak majd a mindennapi valósággal.


Pl. Lölö vagy Andika sem találkozik már nagyon a napi valósággal. A szolgák vásárolnak be nekik, sofőr viszi őket a villájukból a koktélpartikra, meg a repülőtérre, ha a Maldívra repülnek.


Ezeknek az embereknek mindegy, mi lesz, legfeljebb csak az számít, hogy a lebutított lakosság megszavazza őket, hogy a közpénzek lenyúlásából továbbra is jól éljenek:


https://www.youtube.com/watch?v=5X3hKKwArxs

2022. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Véleménycikkre véleményposzttal válaszolok. Amit a kormány SZERINTEM tesz, az a tudatos nem cselekvés a kiválasztott helyen. Szerintem a magyar ellátórendszert nem lehet megmenteni, annyira természetellenes már. Amit a Fidesz szerintem tudatosan csinál, hogy nagyrészt hagyja elsorvadni.


A mostani húszas-harmincas-negyvenes korosztály már abban a tudatban nő fel - pl az ilyen cikkek miatt is -, hogy magáról kell gondoskodnia. Félünk az állami egészségügytől, kifizetjük a TB-t, és utána magánegészségügybe megyünk ellátásért. Nem számítunk a nyugdíjunkra, inkább úgy készülünk, hogy dolgozni fogunk egész életünkben.


A Fidesz ezt segíti elő azzal, hogy nem erősíti az állami ellátórendszert, ezért az magától sorvad. Ha egyre többen megyünk magánegészségügybe, akkor megerősödik a piaci alapút ellátás. Ha piaci alapon juttatást kap az orvos, lehet, haza is jön Németországból. A végén lehet, kapunk egy angolszász jellegű, piaci alapú ellátórendszert, aminek van előnye és hátránya is.


Nem tudom eldönteni, hogy ez jó, vagy rossz, de én ezt látom.

2022. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!