Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali médiumok miért...

A baloldali médiumok miért próbálják elmismásolni, hogy a majomhimlő egy Pride-ról indult hódító útjára?

Figyelt kérdés

[link]


Már a címében is csúsztat: senki nem állította, hogy csak melegek kaphatják el, csakhogy a tények azok tények: három gócpont volt, egy melegeket fogadó szauna, egy fétisfesztivál és egy Pride (ez utóbbiról a cikk elfeledkezik).

Magyarul a tények úgy néznek ki, hogy a kiindulópontok CSAK az LMBTQ mozgalomhoz és azok rendezvényeihez köthetők.


Tehát senki nem állítja, hogy csak melegek közt terjed, viszont a tények ismeretében talán nem merész kijelentés az, hogy részben nekik köszönhetjük a járványt.



2022. jún. 24. 18:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

8: engem se a hálószobatitok érdekel, ezt tipikusan homárok szeretik ilyen formán értelmezni. Az viszont tartozik rám, hogy ki hova teszi, mivel gondolom téged is zavarna, ha mondjuk valaki kisfiúkba tolja. Bár lehet, hogy a te erkölcsi szinteden ez is belefér.

6: hogyhogy mi lett az AIDS-ből? Hát, halálos világjárvány, ami Afrikában a mai napig szedi az áldozatait. Ezt most cáfolatnak szántad a majomhimlőre?

Az meg, hogy nincs halálos áldozat nem tudom mit jelent: van helyette olyan sebhely a bőrön, hogy egész életedben látszani fog a nyoma gyógyulás után is. Biztos kellemes, legyen minden hónapban Pride.

2022. jún. 24. 20:52
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
20:52: nem. Te sugalmazod a kérdésben, hogy a majomhimlő a melegek között terjed. Én meg hozzátettem, hogy a heterók is elkaphatják.
2022. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

21, yep, gyerekeket ne szexualizáljon meg senki.

Deeeee éppenséggel ez sehogy nem jön a témába, hiszen Pride-ról, homoszexuálisokról és maximum LMBTQról beszélünk.

Az, hogy te nem látsz különbséget az ég és a föld között, a te dolgod, csak akkor ne várd el, hogy értelmes diskurzus kerekedjen körülötted.

2022. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12: igen, sajnos itt látszik, hogy valami visszamradott vagy :(. Már a kérdésben is kiemeltem, hogy senki nem azt vitatja, hogy elkaphatják-e melegeken kívül mások. A cikk ugyanitt csúsztat, egy olyan dolgot cáfol, ami soha nem állított senki, közben terel a lényegről... Rajtatok tényleg nem lehet segíteni.
2022. jún. 24. 21:40
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
01g
2022. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az a baj kérdező, hogy az sem segit, hogy naponta irsz ki kérdést a melegek és a majomhimlő közötti kapcsolatról. Vagyis, mi mind visszamaradottak vagyunk, mert nem csak a 12-es gondolja azt, hogy sugallsz valamit, mint ahogy az itteni lmbtq elleni hergelés folyamatosan jelen van!
2022. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16: én egyáltalán nem sugallok semmit, a majomhimlő a melegektől indult el. Ezt nem kell sugallni, tények.
2022. jún. 25. 12:48
 18/18 anonim ***** válasza:
37%
Azért, mert ezért pénzelik őket. Tolni kell a BLM-, feminista-, LMBTQ-propagandát, teszik is keményen. Valószínű az is ok, hogy Soros György fiacskája is meleg. A képet csak erős idegzetű olvasók nyissák meg: [link]
2022. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!