Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek,melyik pártra...

Ellenzékiek,melyik pártra fogtok szavazni a "bukott hatok„ helyett?

Figyelt kérdés

A hatpárti ellenzéki összefogás ma végleg elbukott,az utolsó baloldali erőd, Budapest is narancsba borult.


A hat párt bukása után eljött az idő az ellenzék leváltására,új,friss és tiszta pártokat kell harcba küldeni a Fidesz ellen.



Ellenzéki szavazók,ti kire fogtok ezek után szavazni?



2022. jún. 26. 23:25
A kérdező szavazást indított:
Mi hazánk
MKKP
Holló rend párt
Libertárius párt
Huxit párt
MEMO párt
FGRP párt
Tisza párt
Más, leírom
Nem szavazok senkire
48 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezek mind léteznek? Amúgy senkire. :P Már leszarom mi lesz.
2022. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
A Kos Követői Pártra.🐏
2022. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyikre sem. Majd megint alapítanak egy újat. Kicsit olyan ez, mint a kisgyerek, aki folyton elrontja a rajzot és mindig újrakezdi. Arra valamiért nem gondol, hogy talán nem kellene erőltetni, ha nincs hozzá tehetsége. :)
2022. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Senkire. Elég volt. Eddig minden szavazáson ott voltam, legyen az polgármester választás, bármi, de sosem az az eredmény született, amire számítottam, így innentől egyetlenegy választásra sem vagyok hajlandó elmenni.

Most is reménykedtem április 3-án, hogy legalább a Fidesz kétharmadot sikerül lebontania az összefogásnak, az eredményt tudjuk mi lett. De igazából csak maguknak köszönhetik. Előbb kellene gondolkodniuk, mint beszélniük, amiből a Fidesz média nem tud összevágni videókat, hogy beetessék az embereket, hogy MZP háborúba küldené a magyarokat, meg hogy sértegetik a vidéki, idős embereket... Saját maguk buktak bele, megérdemlik, és ezt ellenzékiként mondom.

2022. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
hol van az még! amúgy tök mindegy, nem? mit érdekel az téged?
2022. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Semelyikre.

Feladtam.

2022. jún. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyikre sem, mindegyiknek jó a posványosban üldögélni.Én elfogadtam,hogy 3 millió embernek ez megfelel, de többet nem asszisztálok ehhez a bohóckodáshoz.
2022. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Kíváncsi vagyok, most mi lesz a magyarázat. A választásra az volt, hogy a vidékiek mind alkoholista buta parasztok, akik kevesek megérteni az ellenzék zsenialitását. De ez most Pest.
2022. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Mi is varjuk a magyarazatot h miert eri meg a tolvajoknak tapsolni, mikozben nyilvanvaloan honaprol honapra szarabbul elunk. Messze meg 26 de vissza fogja sok jobbagy sirni azt h volt ellenzek aki alternativa volt az ujfeudalizmus bevezetoire.


Amugy meg nem tudom tudjatok e de van 23 kerulet Budapesten. Szoval narancsba max az elmetek borult.


Kersesre valaszolva jovo valasztaskor is az aktualis legerosebb ellenzekre szavazok, aki alternativa lesz Putyin csicskasara.

2022. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Én jobb oldali vagyok inkább.

Nekem a fidesz szimpatikus párt... Lenne, ha nem lopnának ennyit. Ha azt a rengeteg erőforrást okosabban használták volna fel, akkor az ország most sokkal jobban állna. Sajnos a haverok zsebe fontosabb, mint az ország jövője.


Kétszer szavazhattam eddig. Mindig a legerősebb ellenzéki pártot választottam.

2018 jobbik

2022 összefogás

2026 valószínűleg mi hazánk


Persze nem élek álomvilágban, tudom hogy a fentebb felsorolt pártok se lennének tökéletesek.

Az esélyt viszont megadom, hátha egyszer elbukna a narancs maffia.

2022. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!