Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a Pesti TV megszűnésének...

Mi a Pesti TV megszűnésének hivatalos oka?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék én vagyok emiatt a legboldogabb csak szeretnék tisztába lenni pontosan a dolgokkal.

2022. jún. 27. 01:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Miért jött egyáltalán létre? Ha jól értem, ez egy fiataloknak szánt HírTV volt, de aztán rájöttek, hogy ők nem nézik (a tévét).


[link]


A Ripost is megszűnik. Nem akarnak ennyi dolgot fenntartani valószínűleg, de abban biztos vagyok, hogy a fiatal influenszereiket nem hagyják elúszni.

2022. jún. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Alig nézték, de persze kérdéses, hogy ez miért szempont nekik, hiszen eddig is állami reklámokból tartották fent ezeket, nem a piacról, azt a közpénzt pedig továbbra is tudnák nekik önteni.
2022. jún. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Túl jók voltak ők erre az országra, nem érdemeljük meg mi őket...
2022. jún. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Fogy a pénz a Fideszben, nem jönnek az Uniós milliárdok. Sokba kerültek, és nem érték el a várt hatást. A fiatalok továbbra is lesz..ják a politikát, néhány karrier vadász Fidelitasost kivéve. Rogán Tóni nem hülye, a Pesti TV csak vitte a pénzt.
2022. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

"Félreértés ne essék én vagyok emiatt a legboldogabb"


remélem vörösre dörgölted a szemed, amiért az 56-ban a munkásőr apádról cikket író népszabadság megszűnt anyagi okok miatt, te pedig az rohadt fgosoroddal üvöltötted, hogy NINCSSAJTÓSZABADSÁG

miért nem tartja el óórbán a veszteséges médiumokat


azért szűnt meg, mert rájöttek, hogy mindenki csak az interneten nézi a műsoraikat, és a fiatalok nem néznek TV-t

2022. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Elég skizofrén helyzet lehet ma Pesti srácoknak lenni...
2022. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
5: a fogatlan munkásőrök már a fidesznél vannak: https://www.youtube.com/watch?v=dSmjeHwTxUM
2022. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Az a vicc az egészben, hogy a pesti tévés srácok is megértették hogy a lényeg: aki addig tette bele a pénzt az már nem akar többet beletenni. Hiába voltak jók, hiába lett sok nézőjük, azt nem tudták hozni tévéként amit várt tőlük akinek a pénze benne volt.

Én már rég nem vagyok fiatal, de én sem a tévében néztem őket, hanem a neten. Ahogy a többi hasonló műsort is akár az ATV, hír tv, RTL klub vagy más készítette. A tévé ma már nekem is inkább a filmeknek és meccseknek van.

A pesti tévés srácok is elmondták, mint tévé sokkal több embert igényeltek a műsoraik és rájuk rakódott egy csomó felesleges vezető, akik nővelték a kiadásokat, de nem sokat hoztak hírdetőben, szponzorban.

Remélem minél hamarabb lesz szervezett internetes felületük ahol tovább készülhetnek a műsoraik úgy hogy nekik, a készítőiknek is legyen belőle rendesen jövedelmük. Szívesen fizetnék is érte - most is teszem ahol lehetséges a youtub-os műsoraiknál.

2022. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

"Hiába voltak jók, hiába lett sok nézőjük"


Elenyésző volt a nézettség többi szereplőhöz képest. Az embereket az ennyire egyoldalú propaganda nem érdekli, a fiatalokat pláne nem.

2022. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert a qtya nem nézte pár embert leszámítva (az is érthetetlen), a választás lezajlott amikor minden ember számított, szóval a mór megtette a kötelességét, a mór mehet.
2022. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!