Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politika a fogyatékosokat is...

Politika a fogyatékosokat is karaktergyilkolná?

Figyelt kérdés
Ha pl. fogyatékos emberek: vakok, látássérültek, süketnémák, testi fogyatékosok: kerekesszékesek, csonkolt végtagúak stb. és enyhén szellemi sérültek pártot alapítanának, őket ugyanolyan módon szétkaraktergyilkolná és tönkretenné a politika?

2022. jún. 27. 14:00
 1/10 Chris88 ***** válasza:
96%
Miért válogatnának? Nincs morális érzékük.
2022. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy Bayer Zsolt még azzal is standupolna hogy a fotyagékosságukat utánozza.
2022. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy függ össze a pártalapítással? Vagy még melyik párt tagjait tették tönkre?
2022. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Karaktergyilkosság nem egyenlő a tönkretétellel, de Vona, Jakab, Márki-Zay stb...
2022. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Én vak vagyok, de eszembe se jutna fogyatékosság alapján pártot alapítani. Érdekképviselet kell, igen, de az országgyűlési párt feladata a teljes lakosság képviselése, így minél sokszínűbb egy párt, annál nagyobb eséllyel tudja megfelelően képviselni a népet. És persze megfelelő végzettség is kell, nem elég a változatosság.


Szóval egy pártot ami arra épít, hogy fogyikból áll nagyon nem kell karaktergyilkolni, önmagától is képtelen lenne érdemben eredményeket felmutatni.

2022. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Az egyetlen politikus, akiről tudok, hogy a fogyatékosokat sértegette az Márki-Zay Péter. A kormánymédia kiállt mellettük!
2022. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6, az a gond, hogy csak a média. A kormány szarik a fejünkre, az akadálymentesítés témaköre a "libsi rágócsont" kategóriába esik...
2022. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Vona, Jakab, Márki-Zay stb..."

Ők nem tartoznak egy bizonyos társadalmi csoportba, majd később alapítottak pátot. Ők személyek.

#6, linkelnéd?

2022. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, vannak fogyatékos politikusok, őket sem kímélik az ellenfeleik. Mert az nem egy szegény fogyatékos, akit sajnálnak, hanem egy ugyanolyan politikus, mint bármely ép társa.
2022. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd meg Politikát!
2022. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!