Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek honnan veszik,h...

Az ellenzékiek honnan veszik,hogy Magyarországra nem érkezik már Eu-s támogatás?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én a piacról szoktam venni, kb minden második standon lehet kapni, sós és édes formában is árulják, főzve, sütve is finom.
2022. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert sértjük a jogállamot.
2022. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Sehonnét, senki nem mond ilyet, csak a hangok a fejedben.
2022. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

#2 Akkor legyen kedves fogalmazza meg saját szavaival a jogállam jelentését.


#Kérdező

Amikor az embert elvakítja a gyűlölet valaki iránt, akkor már nem tud józanul gondolkozni, ebben számomra az a furcsa, hogy miképp lehet gyűlölni valakit, akit személyesen nem is ismerünk. Röviden a baloldali ellenzék szónokai elhitették a magyar társadalommal, hogy az Európai Unio valami Mennyország-szerű hely.

2022. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos nem vonják meg a támogatást, csak egy kisebb részét, az országban tapasztalható korrupció miatt.

Ha nem érkezne EU támogatás, azt néhány napon belül nagyon megéreznénk, hiszen az olyan mint a lélegeztetőgép egy önállóan lélegezni képtelen embernek.

2022. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hypno ***** válasza:
100%
Az orbánisták honnan veszik, hogy az ellenzékiak azt gondolják?
2022. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Válasz helyett lepontozást kaptam, erről egy Puzsér idézet jut eszembe: "Íme a demokraták!"
2022. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3) Nézd vissza az ezelötti kérdéseket. Több válaszban is megtalálható volt ez az állítás, hogy "nem jönnek már Eu-s támogatások"
2022. jún. 28. 10:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Egy demokráciában szabad "pontozni" mások véleményét, itt ezt egy ikonnal teszik meg, nyilvános beszéd esetén tapssal vagy kifütyüléssel. Ez is a szólásszabadsághoz tartozik, de tudom, hogy hiába magyarázom.
2022. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Deff ***** válasza:
100%

[link]


Agrár támogatások jönnek a többi nem, meg gondolom néhány utófinanszirozott projektből lehet hogy van amit még most fizetnek ki.

2022. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!