Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszahozzák a kötelező...

Visszahozzák a kötelező oltást Ausztriába? Egyre többen betegek.Nem értem!Én a BKV-n utazom,és semmi bajom nincs!Jobban félek a bőrgombától és az élősködőktől mint a kovidtól!Gyerekcipőben jár nálunk a gomba és az élősködők kezelése.

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastál ilyesmiről...??? Szó nincs róla...
2022. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ma olvastam , hogy mennyien betegek .
2022. jún. 28. 10:10
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A covidot nem érdekli, hogy félsz-e tőle vagy sem. Vagy megfertőz vagy nem, vagy könnyen átvészeled vagy nem. Akár az influenza, gondolom attól sem rettegsz és mégis minden évben sokakat megfertőz, sajnos sokan bele is halnak és védőoltás is van ellene - ami egyes területeken kötelező is, pl. az egészségügyi dolgozóknak.

"Gyerekcipőben jár nálunk a gomba és az élősködők kezelése."

Ezt honnan veszed? Ugyanazokat a gyógyszereket, kezeléseket ismerik és használják a bőrgyógyászok itt mint máshol és a reklámokat ugyanazok a cégek nyomják nekünk is mint más országokban, hogy ki-ki kezelgesse magának a problémáját épp az ő módszerükkel.

2022. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ma olvastam , hogy mennyien betegek ."

ÉS?

Korábban még többen voltak betegek.

Hogy jött ebből a kérdésed?

2022. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ! De még egy filmsztárról sem láttam fotót, hogy köröm vagy más bőrgombája lett volna. Akkor mégiscsak tudnak valamit az Amcsik !
2022. jún. 28. 10:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2: és....?M? Ebből saját fejedben keletkezett a képzet, hogy kötelező lesz az oltás, vagymi? :_DDD
2022. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Pont Ausztria törölte el mert belátta, hogy egy orvosi kezelésre nem lehetséges kényszerítéssel rávenni az embereket, ennek a bizalmon és a szabad akaraton kell alapulnia, sehogy máshogy ez nem működik, Az oltással meg az a helyzet hogy az átadást nem gátolja cseppet sem ezért nincs is értelme a kötelezésnek. Etikátlan, az orvosi etikával is szembe megy és értelmetlen is.
2022. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
7: Ehhez képest egy csomó kötelező oltás van Ausztriában és Magyarországon is. Amit írtál, az az értelmetlen.
2022. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak gyermekeknek van és nagyon kevés és az is általában csak úgy működik hogy nem kötelező beadni, de akkor nem fogadja a gyermekeket az óvoda iskola, hanem a szülőnek kell tanítani. Csak Magyarországon létezik ez az undorító oltás diktatúra, de az is csak gyermekek esetében és azt is azzal magyarázzák, hogy azért lehet gyermekeknek kötelezni mert ha ők felnőnének felnőttkori énjük biztosan úgy döntene, hogy kéri gyermekkorában az oltásokat.Ez az alapja az oltás kötelezésnek, erről Magyarországon alkotmánybírósági döntés született ezzel a magyarázattal.
2022. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

Nem.

Elég volt az ukrán-orosz háborút kirobbantani, hogy az eddigi oltások mellékhatásait, utóbetegségeit és halálozásait eltussolják.

Ez nem olyan oltás mint a többi, hanem lófuttában összehozott teszt vakcina, amihez még kell vagy 20 év mire kiderüljenek a piszkos részletek. Addig háborúval kell elsöpörni a szart utána.

2022. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!