Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszahozzák a kötelező...

Visszahozzák a kötelező oltást Ausztriába? Egyre többen betegek.Nem értem!Én a BKV-n utazom,és semmi bajom nincs!Jobban félek a bőrgombától és az élősködőktől mint a kovidtól!Gyerekcipőben jár nálunk a gomba és az élősködők kezelése.

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 09:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Jaj hát igen. Az csak egy dolog, hogy vakcinára kötelezni etikus vagy etikátlan. De az, hogy gyógyszerkísérletre kötelezik most konkrétan az embereket, hogy ide hogy jutottunk el azt egyáltalán nem nem értem.
2022. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Jajjistenem, konteók....


LOL

2022. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

#12 2 évig hallgattuk a hülyeségeket és most kezdik elölről mintha egy szót se mondtunk volna nekik közben.

Azért egy átlag óvodás ennél többet meg tud érteni.

2022. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Mert az átlagos óvodás még gyerek és minden baromságot elhisz amit mondasz neki.


Szép próbálkozás tho.

2022. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kell hülye fals információkat terjeszteni... NEmhogy visszahozzák, hanem egyenesen MEGSZÜNTETTÉK (korábban csak fel volt függesztve)



[link]

2022. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nah széprn állunk.

Orbáriumnak nem voltak saját ötletei és végig azt másoltuk ami Ausztiában ment.


Nah köszönjük kérdező, de nem kell több badarság, menj aludni picit aztán gondold át megint.

2022. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem higy csak fszságokat írsz, hanem egy állító kérdéssel állunk szemben.


Logikai hiba bróm.

2022. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!