Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit gondoltok...

Fideszesek, mit gondoltok miért nincsen pl fideszes stand up?

Figyelt kérdés
tehát a nagy stand up nevek közül sokan építenek a fidesz által elkövetett dolgok kifigurázására, vagy sokszor csak elmesélésére. de pár poén szintjén igazából a stand up estek 80%-án megjelenik a fidesz gúnyolása. illetve ahogy látom sok közéleti szereplő is így tesz és fellép úgymond a párt ellen, az ellenoldalon meg pl ilyen kaliberű emberek vannak mint Tóth Gabi, Gáspár Győző, Pataki Attila, Kis Grofó stb. Mit gondoltok erről?
2022. jún. 29. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy gondolom, hogy az ellenzéki intézkedési próbálkozások parlamenti szinten megdőlnek. Így azok nem affektálják az életed, és kis réteghez jut el, és annyira nem vicces, mert csak szavak történés nélkül. Viszont a Fideszes intézkedési próbálkozások mindig intézkedéssé alakulnak, hatnak az életedre, mások életére. Az emberek tapasztalják, találkoznak velük a szociális médián, és emiatt meme (mém) készíthető belőlük.
2022. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne lenne, csak azért nem látszik, mert azt is ellopták.
2022. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Az ellenzéki politikusok ellehetetlenítik a fideszes humoristákat. Minden egyes megnyilvánulásuk annyira röhejes, hogy azt már nem kell, nem is lehet fokozni.
2022. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert a humor csak akkor működik, ha MINDIG ellenzéki vagy. Amikor a szocik voltak kormányon, akkor volt párthumor is, a Heti hetes például. De az a korszak inkább ne jöjjön vissza, mert gusztustalan volt.
2022. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nézd meg milyen szánalmas műsort készít mostanában a régen ismert Bagi Nacsa páros.


Nem standup, de fodeszesnek fideszes.

2022. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

#4 Az a gond, hogy a Heti Hetes addig volt ellenzéki amíg Orbánék voltak kormányon, 2002-től kezdve ugyanazt folytatták és továbbra is a fideszt meg Orbánt szidták.

Szerettem őket 2002-ig, mindig néztem, mert én is azt vallottam, hogy a humor ellenzéki. Aztán megtapasztaltam, hogy ez rájuk cseppet sem igaz. Pont ugyanazt nyomták a választási vereség után tovább, csak egyre kényszeredettebben, hiszen marha nehéz volt mindenért a zorbánt felelőssé tenni amikor ellenzékben volt már a fidesz a parlamentben.

De megpróbálták és nyomták 2010-ig tovább.

Mások is ezért fordultak el tőlük, ezért lett extra alacsony a nézettségük idővel.

2022. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Az egész parlament egyetlen hatalmas Fideszes stand up
2022. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!