Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Galla Miklós állandóan azzal...

Galla Miklós állandóan azzal jön, hogy humoristának csak ez az egyetlen kitüntetés van (Karinthy gyűrű). Nem visszataszító ez a felvetés?

Figyelt kérdés
Egyrészt szerintem humorista mint bármilyen előadó ezerféle másik kitüntetést is kaphat, érdemkereszt, Pimissima vagy nem tudom milyen díjak, díszpolgárság, stb. De van egy csomó foglalkozás, amelyik semmilyen díjat nem kap soha.

2022. jan. 24. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Tulajdonképp mi fáj neked ennyire? Hogy létezik a Karinthy gyűrű, vagy az, hogy Galla megkapta?
2022. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A pénisz mutogatás elég ízléstelen és a viselkedése sem éppen úri emberhez méltó volt Gallának. De azzal sem értek egyett, hogy elvenni egy díjat és másnak adni. Nem csak mert túlkapás, hanem azt az érzést kelti, hogy ha a ló nem jó, akkor jó lesz a szamár is...
2022. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gond itt az volt, hogy kb ovis szintet művelt érte. Felnőtt emberként nem tudta elfogadni a tette következményét, és most hogy " megkapta " a gyűrűt, vagyis más gyűrűjét így most sokkal jobb lett neki?
2022. jan. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"A pénisz mutogatás elég ízléstelen és a viselkedése sem éppen úri emberhez méltó volt Gallának."


Most mutogatta, vagy sem egyébként? Mert itt határozottan tagadja, hogy bármikor mesztelenkedett volna:

https://www.youtube.com/watch?v=A2BUthnyEC0


Határozottan úgy emlékeztem, hoyg ezt korábban már bevallotta, sőt bocsánatot kért, de lehget hogy teljesen rosszul emlékszem és más mondta róla. Most mi az igazság??

2022. jan. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!