Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltakozik és...

Miért nem tiltakozik és demonstrál az ellenzék?

Figyelt kérdés

A kormány kétes módszerekkel nyerte meg a választást, és most már nem is rejtegeti hogy a feudális rendszer restaurációt keszíti elő - vármegye, főispán stb.

Tiltakozni, tüntetni, sztrájkolni kellene, és ha szép ha nem akár Brüsszeltől vagy Washingtontól is segítséget kérni. Putyin bukott háborúja nyomán Orbán ugyis elszigetelődött.



2022. jún. 29. 20:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Valami szerintem végleg eltörött az ellenzék szavazóbazisában. Erre az ellenzékre soha senki nem fog többet szavazni, nem megy ki a kedvérét az utcán, nem töri magát.
2022. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy az ellenzék szavazóbázisával volt-e gond, de az én családom leginkább ellenzéki aztán mégis a Fidesz-féle hülyeségeket hallottam tőlük is. Szerintem a Fidesz médiagépezete nagyon nagyon jól működött és a Mi Hazánkkal együtt éket vertek az ellenzéki táborba vagy léket ütöttek a hajójukon vagy ilyesmi :D
2022. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
Lázadni kéne ahogy a Fidesz tenné ennél sokkal nullább helyzetben, gondolkodjunk már mit csináltak egy öszödi beszédre és ők mit tettek 2010-óta non stop, hihetetlen az ellenzéki passzivitás és gyávaság. A Fidesz "saját magát" már régen kiirtotta volna olyan utcai lázadásokkal, hogy olyat még nem látott a világ. Az ellenzékből egyedül Hadházy hajlik ilyen módszerekre a többi a pitsáját melegíti a parlamentben inkább.
2022. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szervezzétek meg.

Na itt a gond, a "majd megcsinálja más" mentalitás.

2022. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a kényes helyzetben nem az emberek, hanem éppen az ellenzék feladata lenne, hogy megállapítsa az alkotmányjogászoktól kezdve a mindenféle szakértők által kielemzett helyzetet nyilvánosan akár külföldi demokratikus szakértők tanúskodása mellett, ki kellene hirdetni mi a tényállás. Nincs demokrácia, full csalás a választási törvény, a Fidesz a törvények felett áll, minden nap alkotmányt módosít, törvényes a lopás(a Fidesznek), nem léphetnek a közmédiába satöbbi satöbbi. Ultimátum a Fidesznek meddig kell helyreállítania a demokratikus állapotokat. Ha nem történik meg utcára kell menni kihangsúlyozva nem sétálgatni hívjuk az állapolgárokat! Hívni a rendőrséget, a katonaságot nyilatkozzanak ki mellé állnak és menni kell befelé a parlamentbe erővel. Ezt megszervezni főleg a jogi helyzet tisztázása miatt pontosan az ellenzék dolga nem az embereké.
2022. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

"A Fidesz "saját magát" már régen kiirtotta volna olyan utcai lázadásokkal,"


Mármint a Kubatov féle fociultrákkal, a biztonsági cég verőembereivel és M.Richárd haverjaival? Mert ugye 2006-ban is ők mentek elöl.. Építsen ki a "libsi baloldal" is egy kismaffiát, osszunk ki fegyvert és induljon a leszámolósdi? Gyújtsák fel az országot? Vagy mégis mit szeretnél? :D

2022. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Tüntetni ? És mégis mi ellen? Én gyűlölöm a fideszt,mert tönkretette és szétrabolta az országot 12 év alatt a felzárkóztatásra kapott pénzekből, 3 millió ember meg lábatcsókol neki az akciós csirkeszárnyvégért meg 2 fillérért amit visszaoszt választás előtt a saját magunk által befizetett adókból , akkor legyen ez . Mondhatja bárki, hogy médifaölény, választási körzetek és szabályok átszabása, ez mind igaz és tagadhatatlan. DE 3 millió (!) embernek ez megfelel, földesurakat meg Döbrögiket akarnak az ország élén látni , akkor mi ellen tüntessen az ellenzék ? Az is sokat elmond az ország mentális állapotáról,hogy a legfajsúlyosabb ellenzéke a kleptomán orbán viktornak a náci szatellitpártja :D

Aztán az,hogy kint élsz egy darabig Bécsben,Németországban, vagy a legjobb példa például Prágában, aztán hazajösz és sírva tudnál fakadni,hogy mi is tarthatnánk itt , az senkit nem érdekel ,és őszintén szólva már nem is képviseli senki azt az 1,9 millió embert . Cseréljük le az ellenzéket, oké, támogatom, de itt már az sem fog segíteni . Ha hisztek istenben,akkor a jóisten segíthet, ha nem ,akkor az idő múlása (talán) . :D

2022. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
#16: ez mind szép és jó, ki lett már mondva nyilvánosan (lásd demokráciaindex, sajtószabadságindex stb.). Mi volt rá a reakció? Kiállította Viktor az aktuális szóvivőt aki elmondta hogy nem is ùgy van, amúgy is Soros meg Brüsszel. Ezzel a magyar paraszt le van rendezve. Itt voltak nemzetközi megfigyelők áprilisban, alig találtak szabálytalanságot. Egyszerűen ez kell a magyarnak hogy dagonyázhasson itt a Kárpát-medencében, mutogathasson nyugatra hogy "bezzeg ott milyen sz*r, sok a migráns meg a homo" meg hogy 4 évente Viktor dobjon egy kis alamizsnát amit a fülkében meg lehet köszönni. Ezért cserébe kb. bàrmi hülyeséget elhisz Viktornak, ha bejelentenék hogy holnaptól fél lábon ugrálva kell járni, úgy vonulna a nyugdíjasklub a reggeli buszhoz. Ez van, majd rájuk rohad egyszer. Akinek meg nem tetszik, kijön külföldre mint én és évente 4 hétre nyaralni megy csak Magyarországra
2022. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Tudod te milyen kánikula van már most? Jövőhéttől még melegebb lesz!
2022. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Én alapból orbánellenes vagyok, de most, hogy mehy a háború, és a gazdasagi válság, örülök hogy a Viktor van a miniszterelnöki székben, nem MZP.

Ha az ellenzék lenne hatalmon, már rég hordanánk a fegyvert a semmiért cserébe az ukránoknak, és vennék az olajat négyszer annyiért mint eddig a horvátországi, meg a hamburgi tartályhajokból - ha egyáltalán adnának a németek egy cseppet is...

2022. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!