Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A besúgó című rendszerkritikus...

A besúgó című rendszerkritikus sorozat egyik napról a másikra eltűnt az HBOmax-ról. Mostantól ez lesz, hogy ami rossz fényt vet a fideszre, az elérhetetlenné válik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 10:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A sorozat a jelen világra vetítve a fidesz elleni küzdelemről szól.
2022. jún. 30. 12:37
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
#10 A belső elhárítás alezredese lakáskiutalásra vár. Vagy nem éltél abban az időben, vagy jó sorod volt.
2022. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
#11 Hát pont hogy nem.
2022. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12 Nem reagáltál érdemben arra, amit mondtam, helyette elég észrevehetően lekomcsiztál, ami szintén nem következett abból, amit mondtam. Szerintem kicsit szakadj el az internettől.
2022. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
Jó, hát Mórickának mindenről a Fidesz jut eszébe.
2022. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Átérzem a problémádat. Én is szeretném terjeszteni az lmbtq propagandát, és nèpszerűsíteni a nemváltást a gyerekek körében, de a kormány nem engedi. Ez tarthatatlan.
2022. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16 a nem váltás a kormány találmánya, az EU ellen :)

A Fidesz találta ki, majd azt terjesztették hogy az EU ezt jóvá akarja hagyni mikor ez meg sem történt az EU köreiben (talán annyi hogy a fizikai felnőttkort módosítsák , de ez sem biztos).

Az LMBTQ -val meg túlzott a kormány, valóban aláírtak egy ilyen dokumentumot, de rengeteg minden másképp van ahogy azt a kormány elmondja a 12 ingyenes csatornán.


Például: A németek gyertyával fűtöttek, illetve az asztal alá bújtak, mert fáztak. Kamu, köszönik szépen van fűtés méghozzá igen sok. A suliba nemcsak 10 fok van (vagy még annyi sem) és a benzin ára sem 620Ft hanem csak 420Ft ami azért nem mindegy, ja és nincs cukor, só, olaj, tojás és lassan vízhiány sem :)

És az EU megvétózta a kormány azon törvényét hogy a munkáltató belenézhet a tanár telefonjában, elúszott az ERASMUS+ is és 20000Ft átmenni a szomszédos megyébe busszal, és a vármegyés agymenás hát istenem, még a szovjetek sem voltak ennyire agyatlanok hogy egy (népköztársaság) -ban vármegyéket hozzon létre. Mi vagyunk mi? Jogállam biztos hogy nem vagyunk.


És ez csak néhány a 13 éve tartó Fideszkormány elbaltázott lajstromából.

2023. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!