Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok! Összejönnétek...

Balliberálisok! Összejönnétek egy jobboldali ideológiájú nővel/férfival? Vagy ez nálatok tabunak számít?

Figyelt kérdés
A szerelem felülír mindent, vagy szigorúan az elvekhez hűen, semmilyen kapcsolat nem lehetséges nálatok egy Fideszessel?

2022. jún. 30. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ! Ha hívö, (fideszzombi/Orbánimádó) akkor dobnám, ha meg értelmes csak pl. Elégedetlen az ellenzékkel, vagy vagyoni haszna van a rendszerböl azt meg egy szintig megérteném.
2022. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt, nem mindenki balliberális aki ellenzéki.

A kérdésre valaszolva, ha nem erőlteti rám elveit (én sem tenném) akkor semmi gond. Persze politizalni érvekkel, kulturáltan lehetne.

2022. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nem számít tabunak, de mit kezdjek egy olyan emberrel, aki a lopásra, a hazudozásra, a demokrácia lebontására, az elnyomásra szavaz, és -vagy túl buta hozzá hogy ezt értse is.

Milyen erkölcsi és morális értékekkei lennének egy ilyen embernek?!

Nyilván nincs értelme.

2022. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
nem vagyok balliberális, de én nem jönnék össze fideszessel. Az értékrendünk nem lenne azonos, akkor meg megette a fene .Lehet köpködni :D
2022. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
#3: Lehet, ő máshogy látja ezt az egész kérdést, mások az elvei, erkölcsi és morális megfontolásai.
2022. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Ha fanatikus, terítő természetű, nem tud értelmes érvekkel, normális hangnemben vitázni akkor a velem alapjában véve egy véleményen lévő is teljesen offos.

Én azt gondolom, hogy amíg az eltérő nézőpontokról tudunk értelmesen beszélni (még akkor is, ha nem politika), úgy, hogy azzal nem mérgezzük egymást és a kapcsolatot, akkor belefér bőven. Olyan kapcsolatot keresek, amiben működik a kémia, együtt tudunk élni, nem pedig egy 2.0-ás verziót akarok magamból.

Tulajdonképpen engem jobban taszít, ha nem tudná elviselni a szeretett hörcsögeimet, mint az, hogy van egy enyémmel nem egyező, nem szélsőséges, engem annyira nem érintő véleménye.

2022. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt nem csak a balliberális koalícióból áll az ellenzék és akik rájuk szavaztak, azok se mind azért, mert annyira fantasztikusnak gondolják őket.

Másrészt aki egy kalap alá veszi 3 millió embert a szavazata alapján, az már legaláb olyan bután és elvakultan általánosít, mint amilyennek a Fidesz szavazóit gondolja.

2022. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Szövegértelmezés emberek! Sehol nem írtam azt, hogy balliberális=ellenzék.

Nem kell beleképzelni semmit a kérdésbe.

A kérdés kifejezetten a balliberálisoknak szól, és ennyi.

2022. jún. 30. 22:46
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Tehát az a kérdés, hogy összejönnék-e egy iskolázatlannal vagy egy nyugdíjassal? Nem.
2022. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Ennek az ostoba általánosításnak köszönhető a kétharmad.
2022. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!