Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne, ha itthon betilta...

Mi történne, ha itthon betiltanák a Pride-ot?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Forradalom
Komoly brüsszeli szankciók
Komolytalan brüsszeli szankciók a látszat kedvéért
Tüntetés a Parlament előtt
Szavak szintjén elítélnék Orbánt, de amúgy semmi
Abszolút semmi
50 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
Odhbáh hettror móndlyon le!
2022. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
A baloldal szaladna Brüsszelbe sírni.
2022. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Óriási sírás-rívás.
2022. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
2022. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Tulajdonképpen semmi. A fidesz kb. bármit megtehet következmények nélkül. Abból sem lett komolyabb felháborodás, mikor kirakták a betegeket a kórházakból az utcára, és abból sem, mikor kiderült, hogy a saját állampolgáraik után kémkednek az izraeli kémprogrammal...
2022. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

5: Én egy beteget sem láttam az utcán, melyik utcán voltak? Vagy ez megint a szokásos hazudozás?


(Amúgy minden állam a saját állampolgáraira után kémked első sorban, ha ezt eddig nem tudtad volna.)

2022. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Kitörne a forradalom.
2022. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a majomhimlőre hivatkozva most kéne meglépni, ennél jobb alkalom nem lesz.
2022. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Svájc hadat üzenne Alaszkának
2022. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

Nekem már az Eurovíziós dolog is tulajdonképpen ennek az előszele volt, úgy éreztem. Hogy ugye már pár éve nem megy ki magyar előadó.

Ha betiltanák a Pride-t, semmi nem történne hétköznapi értelemben - ugyanúgy felkelne a Nap. Csupán annyi történne, hogy egy újabb szöget ütnek a demokrácia koporsójába. Egyre szürkébbek, és elszigeteltebbek lennénk, de ez nem rengetné meg a mmaffiahatalmat, mert Józsi bácsi és Mari néni nem mozdul ki a háza 300 méteres körzetén kívül, csak a kocsmáig meg a bótig, oszt jónapot.

Nem vagyunk valami nagy európai nemzet... sajnálom ezt, mert én annak tartom magam, csak sz.r érzés örökké kisebbségnek érezni magam.

2022. júl. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!