Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem komrányoz...

Csak szerintem komrányoz nagyon jól Doktor Orbán Viktor Mihály Miniszterelnők Úr és a pártja?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom egy szavam nem lehet rájuk, minden rendben van, a migránsoktól, a covidtól is megvédtek minket. És most a háborúval kapcsolatban is nagyot nőttek a szememben! Ha ők nem lennének szerintem már rég világháború lenne.

2022. júl. 1. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
jaj szegénykém.
2022. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szántóvető ***** válasza:
47%
igen.
2022. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Shai-Hulud ***** válasza:
86%

Igen, csak szerinted.

Bár nekem az a véleményem, hogy egy kissé félresikerült troll vagy, mert némi józan ésszel politikai hovatartozástól függetlenül látni lehet, hogy most éppen azokat hajtják végre, amivel a választások előtt az ellenzéket vádolták.

A környező országoknál jóval nagyobb infláció, az ország elszegényedése, a folyamatos hadakozás az EU ellen, a mindenki másnak a hibáztatása saját rossz döntéseikért tökéletesen jellemzi a kormányt. Ha mindezt te úgy ítéled, hogy "jól kormányoz" - akkor a te készülékedben van a hiba.

Szerintem meg a seggnyalásnak is van határa.

2022. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Sötétben tartott gomba egyik példánya.


MZP vitte volna a magyarokat Ukrajnába harcolni, úgyi?

2022. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
MZP kinyalhatja! Egy hülye birka báb! 1 év sem kellett volna neki hogy csődbe vigye az országot.
2022. júl. 1. 09:48
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
A választási eredmény alapján nem csak szerinted. Nem hiába nyernek ekkorákat 2010 óta.
2022. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pont erről beszélek. Nagyon jól csinálják a dolgukat, másképp nem győztek volna ennyiszer. Az ellenzék egy dilettáns banda. Vicc az egész.
2022. júl. 1. 09:54
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
A legkormányzóképesebb erő ma Magyarországon a Fidesz, ez szerintem nem vita tárgya..
2022. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%

Ne terelj.


MZP vitte volna a magyarokat Ukrajnába harcolni, úgyi?

2022. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
#8 Mi az, hogy "úgyi"?? Te gyogyós vagy??
2022. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!