Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van-e lehetőségem arra, hogy...

Van-e lehetőségem arra, hogy kezdeményezést indítsak a Magyarországon esedékes szavazások, választások betiltására?

Figyelt kérdés

Rendkívüli mértékben nem szeretem a szavazásokat. Nagyon terhemre vannak a gyűlölettel teli, lejárató politikai kampányok, a hitegetések, üres ígéretek, veszekedések, ellenségeskedések. Minden egyes választás alkalmával ugyanez megy, az emberek haragudnak egymásra és szídják azt, aki nem arra szavaz, mint ami nekik szimpatikus. Azt is utálom, hogy a plakátokkal ijesztgetik az embereket a választások alkalmával, illetve a YouTube-on mennek a lejárató, megalázó videók is. Soha életemben nem szavaztam, mert rendkívüli mérétkben taszít az a sok negatív energia, ami a szavazásokhoz, választásokhoz kötődik.


Nekem örökre elegem van ebből. Teljes szívemből gyűlölöm a szavazásokat. Szeretnék kezdeményezést indítani a szavazások betiltására. Kérdésem, van-e erre lehetőségem? Hogyan tudnám elérni, hogy a szavazásokat betiltsák?



2022. júl. 1. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Milyen alternatívát javasolsz a vezetők megválasztására?
2022. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, hozz létre egy politikai pártot, amivel megnyered a választásokat, majd magadévá teszed a teljes jogalkotást! Mindenki meg tudja csinálni...
2022. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

van rá mód kérdező.

1. keress támogatókat, fogalmazz meg egy ilyen javaslatot kérdésként és indíts népszavazási kezdeményezést.

2. gyűjts hozzá 300 ezer aláírást!

3. érd el egy kampánnyal, hogy a népszavazáson menjen el 4,5 millió ember és a többsége szavazza meg - hogy ne legyen többet szavazás, kampány!

De van egy egyszerűbb módja: szedd a gyógyszereidet és ne olvass újságot, ne nézz tévét, menj könyvtárba meg kirándulni!

2022. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában ennek nincs értelme.


Mármint.. tökre megértem, hogy zavar az erőszakos kampány, tényleg nagyon durva, főleg az utóbbi években.


DE kell egy alternatíva akkor. Hogy történjen a hatalom megválasztása? Vagy legyen utódlás és a nép törődjön bele, hogy egy fikányi beleszólása sincs a hatalom alakulásába?

2022. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Zavart a kampány, nekem szilárd politikai meggyőződésem van, az ellenfél nem tudott volna meggyőzni, nincs hitele nálam.

Tudod, mit csináltam? Mellőztem a közmédiát és azokat az adókat, ahol a politikai műsorok mennek. Befészkeltem magamat a Spektrum Home-ra (de van még sok csatorna, ahol nem foglalkoznak magyar politikával).

2022. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

+1, telepíts adblockert és mobilon fizess elő Youtube Prémiumot és akor nemhogy kampányreklámot nem ltász, de semmilyen más reklámot sem.

Mondjuk nekem TV-m pl nincs is, franc fog annyi reklámot nézni hogy az egész napom rámenjen egy Gyűrűk Ura 3-ra:D

2022. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zigethy ***** válasza:
Állampolgári jogod az, hogy szavazhatsz. Ez lehetőség, nem pedig kötelesség. Ha ennyire irritál a sok mizéria körülötte, hát ignoráld! Vonulj belső emigrációba, az segíthet.
2022. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem a szavazással van bajod, csak a plakátokkal? Azokat én sem szeretem, de ahol demokrácia van, ott szavazni szoktak az emberek.
2022. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!