Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az abortuszról kizárólag a...

Ha az abortuszról kizárólag a nő dönthet, akkor a tartásdíjról kizárólag a férfi dönthessen?

Figyelt kérdés

A nő egy személyben dönthet úgy, hogy "kiszáll" a gyerekprojektből, ellenben az apa nem dönthet így, őt a bíróság kényszeríti, hogy tartásdíjat fizessen egy olyan gyerek után, akit adott esetben el akart volna vetetni - amit azonban a nő döntése miatt nem tehet.

Az apának tehát 0%-os döntési joga van, míg a nő 100%-ig dönthet a kérdésben.



2022. júl. 3. 14:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/269 anonim ***** válasza:
73%

#10 Most nem egészen értem, hogy ezt komolyan kérdezed vagy trollkodsz?? Ilyen nem létezik, hogy egy pár babát tervez, rákeszül, majd mikor teherbe esik a nő, akkor fogja magát a nő és elveteti.

A férfi könnyen akar gyereket/gondolja meg magát, semmilyen következményét nem kell viselnie.Ja, de gyerektartást kell fizetni.Tudod azt a nőknek is kell, ha apa vállalja a gyerek nevelését.

2022. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/269 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen így igazságos. Aki nem így gondolja, az nem egyenjogúságpárti.
2022. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/269 anonim ***** válasza:
23%
#9 Lehet nem gyakori, de megtörténhet.Lehet azért is nem gyakori ez, mert jelenleg ilyen törvények vannak.Magával az ötlettel egyet tudnék érteni, de az ilyen esetekre is akkor kellene valami szabályozás.De ezt hogy szabályozod?Hivatalos szándéknyilatkozatot kellene tenni a pároknak gyerekvállalás előtt?
2022. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/269 anonim ***** válasza:
57%
#13 nekem most az jutott eszembe, de lehet hogy másnak van/lesz jobb ötlete, hogy ideális esetben mielőtt elkezd egy pár próbálkozni, a nő konzultál az orvosával. Én is így tettem, amikor leálltam a tablettával. Így az orvosom tudta, hogy milyen tervek vannak. Valami ilyen formában lehetne szerintem gondolkodni. Vagy tényleg nyilatkozat. De az is igaz, hogy így meg annyira elhivatalosodik egy elvileg természetes folyamat. Viszont az ilyen kényes helyzeteket megoldaná. A kérdés, hogy megéri-e..
2022. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/269 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, hogy a kérdező miért írja, hogy nulla % a döntési joga?!


Szabadon eldöntheted, hogy beleélvezel-e a csajba vagy sem!

Ha meg már beleélveztél, akkor számolj azzal, hogy gyereked lehet és vállald érte a felelősséget! A gyerekvállalás,szülés oroszlán része úgyis az anyáé, a ffi meg örüljön, hogy ha neki csak perkálnia kell, mert az a legkönnyebb !!!!!!


Wazz, ha nem akarsz gyereket, akkor húzzál gumit vagy hokizzál magadban !

2022. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/269 anonim ***** válasza:
27%

A nők csak akkor szeretik az egyenjogúságot, ha azzal előnyt szereznek.

Ha egy férfi dönthetne arról, hogy a gyereket vállalja -e vagy sem, az abortuszok is rekordgyakorisággal történnének meg.

Ez a woke egyenlőség.

2022. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/269 anonim ***** válasza:
77%

Egy ffi már csak azért sem dönthetne arról, ahogy mi legyen, mert az egész végeredmény csupán a nő testében zajlik és hogy a f.szba akarna a sok majom egyenjogúságot?!


Én azt támogatom, hogy essen teherbe a ffi, hordja ki és szülje meg ő!


Akkor lehetne egyenjogúságról beszélni, ha a ffiak is szülhetnének, de mivel erre nem képesek, így akkor legalább a terhek anyagi részére legyenek képesek, amelyik lúzer meg erre sem képes, azt eltiltanám a sz.xtől is, hogy az ilyen ne szaporodjon s pláne ne okoskodjon!

2022. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/269 anonim ***** válasza:
95%

2

Sajnos nem köttethetedel magad itthon ha nincs 3 gyereked. Pedig sokan megtennék.

2022. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/269 anonim ***** válasza:
88%
Egyik sem. Az abortuszról döntsön a nő (esetleg mindketten), a tartásdíjról pedig mindketten.
2022. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/269 anonim ***** válasza:
5%

"Én azt támogatom, hogy essen teherbe a ffi, hordja ki és szülje meg ő!"

Innen látszik, hogy eszed semmi.


Ha egy nő előtt ott az abortusz lehetősége, akkor tud a terhességről (nem mintha nem lennének egyéb jelei). Ha tud a terhességről, akkor az apát is értesítheti. Ha az apa nem akar gyereket és lemond a jogairól, akkor onnantól a nőn múlik, hogy vállalja -e a terhességet és a szülést.

Ha nem értesíti az apát, akkor kapásból lemond bármiféle tartásdíjról.


"az egész végeredmény csupán a nő testében zajlik"

Ezzel pedig bizonyítottad, miért a nő fő felelőssége a védekezés.

2022. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!