Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tekintettel a súlyos inflációs...

Tekintettel a súlyos inflációs helyzetre kaptál évközi rendkívüli béremelést?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Nem.
Nem, de tervezik.
Igen.
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A betervezetten kívülin, ami tavasszal volt, azon kívül nem.
2022. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem egy jóléti ország, ahol válság idején is fenntartják az életszínvonaladat. Ez itt a balkán. Itt ha válság lesz, akkor nem hogy béremelést nem kapsz hanem elveszíted a munkádat, egy fillér segítséget nem kapsz az államtól és ha van lakáshiteled akkor elárverezik a lakásodat fillérekért. Ahogy a 2008-2013-ban volt.
2022. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

HÜLYE VAGY????


A fűrer megmondta az csak az inflációt pörgetné, a fizetésemelés káros.... mondja miután 2x esére szavaztatta a fizuját a takony.

2022. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Kaptam. Bár annyit azért hozzátennék, hogy Hollandiában dolgozom.
2022. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen kaptam.
2022. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem még 20% ot se. Mert a többséghez tartozom, akiknek válság van, meg Bokros csomag, meg háttérhatalom, meg hanyatló nyugati társadalom, meg covid, meg háború, meg migráció, meg stb.
2022. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%
Dehogy kaptunk, 5% év elején oszt hello
2022. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem rendkívüli emelés volt, de évközben adtak, nem túl sokat, nettóban csak 20 ezerrel többet. A jelenlegi árakhoz képest ez még az inflációt sem eléggé követte, de a semminél jobb.
2022. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Multicégnél dolgozom.

A magyar leányvállalat minden évben euróban kapja az anyacégtől a működéséhez szükséges pénzt, a költségvetést viszont forintban határozzák meg. A forint romlása miatt keletkezett egy nagy szürkezóna a költségvetésben, ráadásul egy jól sikerült projekt miatt az eurós bevétel is növekedett, így rendkívüli béremelést hirdettek júliustól. Hogy ez az emelés mekkora lesz, azt nem tudom.


Egy biztos: decemberben kb. 1100 eurót kerestem, most a fizetésem már bőven 1000 euró alatt van, úgyhogy havi br. 50-60 ezer forintos emelés is éppen hogy csak megtartaná a debreceni értékét a fizetésemnek, ha a német inflációhoz képest kétszer akkora magyar inflációt nem számoljuk.


F

2022. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!