Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karikó Katalinnak igaza...

Karikó Katalinnak igaza lehet? A félelmet a tudatlanság okozza, ezért mindenkinek tájékoztatnia kell & ösztönözni az oltásra, hisz itt a COVID megint? A kormánynak ösztönöznie kellene?

Figyelt kérdés

Csütörtökön adatta be magának a negyedik koronavírus elleni oltást Karikó Katalin, akit pénteken az ELTE díszdoktorává avattak. A tiszteletére rendezett szimpóziumon a világhírű magyar biokémikus azt is elmesélte, miért volt hasznos a munkájában, hogy gyerekként disznóvágásra járt, és miként vélekedik az oltással kapcsolatos tévhitekről. [link]


[link]



2022. júl. 3. 18:28
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
A kormány eddig is ösztönözte az embereket az oltásra.
2022. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy egy random, általam kiválasztott fiolából származó oltást is beadatna-e magának? Engem azzal meggyőzne. De ezek placebót kapnak szerintem.
2022. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

"Csütörtökön adatta be magának a negyedik koronavírus elleni oltást Karikó Katalin" Nyugodjon békében 😞


" akit pénteken az ELTE díszdoktorává avattak. A tiszteletére rendezett szimpóziumon " Ez a júdáspénz😅

2022. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Megint itt van?Nem is hallottam,de jó hogy figyelmeztetsz.Megyek és elbarikádozom a házat,ide ugyan be nem hatol.
2022. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Sok konteós összegyűlt :D
2022. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
#6: Én amúgy nem vagyok oltásellenes, de nem bízom ebben a nőben. Egy hatalmas bizniszű cég pénzeli. Te hiszel neki?
2022. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

#7, nyilván senki nem dolgozik ingyen... Vagy a te munkáltatód által forgalmazott termékeket se vegye meg senki, mert téged pénzelnek? Naugye...


Tény és való, hogy sebtiben lettek a vakcinák kifejlesztve, nem kellett az évekig tartó procedúrákat végigvárniuk, mégis elmondható, hogy több embert mentettek meg, mint nem. Én kétszer be voltam oltva, amikor elkaptam a vírust, minden bajom volt (rossz közérzet, izomgyengeség, annyi erőm alig volt, hogy a vécéhez elvonszoljam magam), mindez egy héten keresztül. Azt már nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, ha nem vagyok beoltva (kínait kaptam), de valószínűleg sokkal rosszabbul lettem volna, akár még kórház is lehetett volna a vége.


Nyugodtan lehet bizalmatlankodni. De ahogyan orvoshoz is elmész, amikor bajod van, nem pedig a sarki kocsmában adod elő a betegségeidet, úgy érdemesebb olyan emberben/cégben megbízni, aki már letett valamit az asztalra.

2022. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

" Egy hatalmas bizniszű cég pénzeli."


Ugyanúgy ahogy az összes ott dolgozót. Hát még ilyet... :D

2022. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Oltassa magát,no comment🤭🤭
2022. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Ösztönözzék, akit akarnak.

Én nem oltattam magam egyszer sem, és még csak náthás SEM voltam.

Barátnőm már a harmadik oltást is beadatta, és folyton szüttyög, náthás, egész télen nincs egy kéthetes időszak, amikor nem beteg.

Rokon pasi (harmincas) nem oltatott, elkapta (onnan tudta meg, hogy a munkahelyéről küldték tesztelni). Otthon maradt két hétig, mert muszáj volt, de semmi baja nem volt. Munkatársa (akivel együtt kapták el egy munkahelyen), háromszor oltatott, és mégis kórházba került, szerencsére lélegeztetőgépre nem, mert akkor már nem élne.

Komolyan, van még, aki ezt a cumit beveszi???

2022. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!