Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok azért ilyen...

A balliberálisok azért ilyen frusztráltak, mert nem maradt egy hiteles ellenzéki politikus sem aki terelgetné őket?

Figyelt kérdés

MZP tudatlan falusi kampányprogramja nem hozta a remélteket, túl kevés volt azon emberek száma akik fantáziát láttak ebben. Az összefogás gittegyletének széthullása után kiderült, hogy az ellenzék nem a szavazóik érdekeit képviselték, hanem csak a hatalomszerzés volt az egyetlen cél.

Így most a ballibek egy kilátástalan jövőben maradtak ahol ideológiai képviselők nélkül kénytelenek sodródni az árral.

Erre még rátesz egy lapáttal a ballib propaganda folyamatos uszítása is. Eközben a Fidesz támogatottsága egyre csak nő, ami nyilván sok ellenzékinek frusztrációt okozhat.


2022. júl. 5. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Jakab hiteles! Oh, wait...!
2022. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2022. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
#2: 444. XDDD
2022. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Én a 410 forintos euró és az elcseszett gazdaságpolitika miatt vagyok frusztrált, meg hogy 12 éve hülyének néznek a többi birkával együtt, de mondjuk ezt már megszoktam.
2022. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
#2: Figyu! Egy 3 éves poén nyolcszázadszorra már kevésbé hatásos, de azért csak linkelgesd nyugodtan, mi meg épp most szerezzük meg az utolsó (vélt) bástyátokat, Budapestet... Sorry! :)
2022. júl. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
A kérdés bűntudatkeltés kategória.
2022. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!