Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarna akármelyik...

Miért akarna akármelyik fiatal ebben az országban maradni, amikor a legtöb európai országban fényévekkel jobb megélhetés vár rájuk? Mit tud adni ez az ország?

Figyelt kérdés
Semmi oka nincs az embernek arra, hogy ezt az "országot" szeresse.
2022. júl. 6. 11:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10 Nálunk meg a C kategóriás állampolgár. Nem látok érdemi különbséget.
2022. júl. 6. 12:39
 12/18 anonim ***** válasza:
A külföldre költözés nem mindenkinek opciò plusz akiknek sikerül is a külföldre költözés,azok közül se jönnek be mindenkinek a számìtásai..
2022. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha így haladnak a dolgok én is kiköltözök....



Oroszországba.

2022. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretek itt élni. Szeretem a házam, a tájat, a levegőt, a feelinget. Nyilván lehetne jobb is, meg volt jobb is, de az ilyenek akik csak a fizetést nézik egy Országban azok olyanok, akik a Szerelmüket is elhagynák, ha az mondjuk lebénulna. Nekem sokkal többet jelent az otthonom, mint a pénz. És nem, alapvetően nem vagyok az a tipikus nagy magyar fan. Alapvetően az se nagyon zavarna, ha az Országházon nem magyar, hanem orosz vagy német zászlót fújna a szél, legalábbis addig nem, amíg beszélhetek magyarul. Imádom a nyelvünket. Mindenhol máshol idegennek érezném Magam, és nem ér Nekem annyit a plusz fizetés. Igazából az itteni fizetésből is el lehet lenni. Szerintem vannak a fizetésnél fontosabb dolgok is. Hiába lenne több pénzem, és hamarabb meg kevesebb munkával tudnék ugyanazt vagy többet jobbat venni, ha a Lelkemből hiányozna az otthonérzése. És azért itthon sem éhezik az Ember, ha siránkozas helyett elmegy dolgozni. De elfogadom, ha Valakiknek ezek az értékek semmit sem jelentenek és helyettük inkább a drágább autót, exklzívabb nyaralási lehetőségeket helyezik előbbre. Nem vagyunk egyformák. De azért lehülyézni Valakit, mert nem a pénz szerint választ hazát eléggé bunkó és ostoba dolog.
2022. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"az ilyenek akik csak a fizetést nézik egy Országban azok olyanok, akik a Szerelmüket is elhagynák, ha az mondjuk lebénulna"


Oké, a kommented többi részét teljesen értelmetlen tovább olvasni, ha már az elején ilyen debil dolgokat írsz.

2022. júl. 6. 13:30
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Minek teszel ki kérdést, ha nem olvasod el a választ? Te leszólhatod azt, aki szereti a hazáját, de ha Téged szólnak le az már vérlázító?
2022. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Akkor menj ki, próbáld ki, hogy milyen kint. De ha csak utcaseprésig vagy mosogatásig jutsz 2 diplomával, akkor se gyere haza sírni. Itt picsogsz, akkor rajta eredj. Sokaknak csak a szája nagy, hogy "éénnmaaaajdkimeeeeknémetbeeee" közben meg itthon maradnak a fosban, a putriban. Krúbinak van egy nagyon jó mondata erről "Csak a hugy és a szar szagban érezzük magunkat igazán otthon"
2022. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én Angliában lakom, de belátom, hogy valakinek jobb Magyarországon. Ha valaki többet keres, és drágább termékeket bír venni, nem biztos, hogy jobb lesz neki.
2022. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!