Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek doktorúr Orbán...

Szerintetek doktorúr Orbán Mihály Viktor kormánya, rendszere vagy az ország fog becsődőlni hamarabb?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #Orbán Viktor #Orbán Mihály #doktorminiszterelnök
2022. júl. 7. 06:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút nem!!!
2022. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az orbáni illiberális gazdaság totális csődöt mondott - mehet a süllyesztőbe - a névadójával együtt!
2022. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Varga Judit nagyon nagy megszorításokról beszélt, a proli-lélektanra alapozva arra tippelek hogy mindenkit magukkal akarnak rántani. Varga Mihályt is letiltottam fb-on. Az inflációval is csak az a céljuk, hogy magyar családok ezreit tegyék tönkre nekik meg közben egyre több a pénzük, de a lényeg hogy ők mindig mindenkinél jobbak.
2022. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
13.A legnagyobb baj az, hogy ezt már a választások előtt is lehetett tudni,teljesen egyértelmű volt! Megint megvezették az embereket a kormányzati hazudozásaikkal. Segített nekik az ezerszer átírt választási rendszer és az átrajzolt választó körzet határok! Azóta is ezzel kérkednek, hogy az emberek adtak nekik felhatalmazást a kormányzásra! Közben tudják, hogy nem kerültek volna 2/3-s fölénnyel hatalomra. Azóta is gazdagodnak és sz@rnak az emberek fejére.
2022. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14,

jaja,

2022 április 4-i én: én megmondtam!

2022. júl. 7. 10:47
 16/19 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel Orbán, fel is kötheti magát.

De azt, amit az országgal művelnek, az bűncselekmény!

Boris Johnson ettől sokkal kevesebbért mondott le! (mondjuk ő valóban egy úriember...)

2022. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Senior Séf ***** válasza:
76%
Orbán mitől csődölne be? Attól a sokezer milliárd €-tól, amit az ország kasszájából ellopott? Pardon; kiszervezett. Vagy attól a sokezer milliárd € kínai hiteltől, amit még az unokáink nyögni fognak? Nyugi! Az ilyen despoták nem szoktak csődbe menni. Megvan a menekülési útvonala, és valahol egy turistaparadicsomban tengeti majd öreg napjait.
2022. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17: Mint miniszterelnök, fő-ideológus, fő halljakend becsődölt.

Mint magánember engem nem érdekel, fel is kötheti magát.

2022. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17 Szerintem nem fognak több hitelt kapni Kínától (mástól se), a globális világban nem tudsz elbújni.
2022. júl. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!