Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győzzetek meg arról, miért a...

Győzzetek meg arról, miért a Demokratikus Koalíció a legjobb választás ma Magyarországon! Miért jobb a DK bármelyik másik pártnál? Mit ad nekem a DK, amit más nem tud adni? Miért kellene rájuk szavaznom?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez most honnan jött? Amúgy nem tudlak meggyőzni mivel nem vagyok DK-s. Kétharmaddal nyert a pártotok lehiggadhatnátok már végre picit, 12 éve teljhatalommal uralkodik a pártotok de mégis folyton elégedetlenkedtek.
2022. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Most tényleg azt szeretnéd, hogy "lenyomjak" egy párt-propaganda szöveget?
2022. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%

Minek?

Ha meggyőzhető lennél, nem írnál ki ilyet.

Ha meg nem vagy meggyőzhető, akkor ez csak egy provokatív kérdés.

Trollokkal meg nem tárgyalunk.

2022. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Na jó. Megpróbálom.


Hogy mit ad neked a DK?


Anyagi vagy dologi értelemben semmit.



Az ellenzéki pártok között egyedülálló. Egységes, és rengeteg olyan tagja van aki bár nem mindenben ért egyet a fő irányvonallal, de más kérdésekben aktivistaként támogatja. Én például migráns-ellenes és oltás-ellenes vagyok, és a hab a torán, hogy liberális sem vagyok! Ezeket tiszteletben tartották, magánügyként kezelték. De természetesen én sem nyilvánulhattam meg a saját véleményemmel sehol úgy, mint DK-párttag! Ez nálunk magától érthetődő.


Tehát lehetsz te úgy is DK-párttag, hogy nem kell mindenben a központi direktívának megfelelni. Ez nem az MSZMP.


Ha az ellenzéki pártokat nézzük, akkor a DK az egyetlen amelyben ideológiai alapú összetartás van!


És azt O1G képtelen megbontani. Ha támad valakit akár jogosan is, legfeljebb együttérzést vált ki a tagokból a támadott irányában. XD

2022. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 - na ez legalább egy értelmes válasz volt, ellenben az azelőtti 3 félkegyemű válasszal, különösképpen az #1-esé a félkegyelműk félkegyelműsége.
2022. júl. 7. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem lehet tudni hogy a kérdező csak szórakozik, vagy komoly választ vár?


Te komolynak tűntél.

2022. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez nem érzésekről és feltételezésekről szól. Feltettem kérdéseket, kíváncsiságból. Te a kérdésre válaszoltál, amit méltányolok. Ennyi.
2022. júl. 7. 19:57
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Csakhogy ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé.
2022. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Kérdőjel van a mondat végén: és azt mondod, ez nem kérdés?! Kérés esetében nem kérdőjel kerül a mondat végére. Menj vissza az iskolapadba, mert ekkora ostobaságot csak képzetlenek írnak. Csodálom, hogy nem vagy analfabéta.
2022. júl. 7. 20:08
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt a GYK nem enged ki kérdést, ha nincs kérdőjel a végn:D

Másrészt meg a "győzzetek meg....!" nekem eléggé felszólításnak tűnik.

2022. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!