Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a Mi Hazánk...

Mit szóltok, hogy a Mi Hazánk tiltaná az LMBTQ-zászló középületre való kihelyezését?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 7. 23:14
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, semmi keresnivalója egy politikai mozgalom jelképének középületeken
Nem értek egyet, nyugodtan lehessen kihelyezni bármilyen zászlót középületekre
75 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
56%
Engem is zavar ez a szivárványlobbi, de speciel nem tiltanám be. Van konkrét LMBTQ-zászló, ahol meghatározott sorrendben követik egymást a színek? Mert ha igen, akkor csak elég lenne benne 2 színt felcserélni, hogy kijátszák. Ha meg nincs, akkor gyakorlatilag különböző színek megjelenítését akarják betiltani egymás mellett? A szívárvány egy természeti képződmény, nem tehetünk róla, hogy egy mozgalom felhasználta.. Bármilyen zászó kihelyezésével már nem értek egyet, sem horogkereszt, sem sarló kalapácsosat nem szeretnék kint látni középületen. A váálaszlehetőségek megint szekértáborokra próbálja felosztani az embereket..
2022. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

#1

De a Galaktikus Birodalom zászlaja menő lenne.

2022. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén a Magyar és az EU zászlón kívül semmilyen közintézményen nincs helye semmilyen más zászlónak. Pont. Mert a közigazgatás intézményei, az állami- önkormányzati szervek létesítményei és a hiavatalházak nem cirkuszok és kuplerájok és nem kell rá kiakasztgatni semmit. A fentiekbe maximum a gyászlobogó, és diplomáciai eseményeken a vendégország zászlaja fér bele. Ezen kívül semmi, mert nem ott van a helye Sem a székely zászlónak, sem az árpádsávosnak, sem az antifa zászlójának, és természetesen a szivárvány zászlónak sem. Ha valaki nem tud azonsulni az első két zászlóval, és nem elég arra, hogy egy közösséghez tartozónak érezze magát, és feltétlenül szükségesnek látja kiakasztani a saját meggyőződését tükröző jelképet, akkor szíve joga megtenni a saját közösségi terében vagy otthonában. Oldaltól és eszmerendszertől függetlenül.
2022. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
Megint sikerült megtalálni az ország egyik legfontosabb problémáját...
2022. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

1. Ostobaság. Ha egyesével kell minden betiltására törvényt hozni, akkor rossz az alapvető törvény. Nem azt kell megszabni, hogy mit NEM szabad kirakni, hanem azt, hogy mit szabad, és akkor probléma letudva amíg az állam létezik.


2. Hogy vegyen az ember komolyan egy olyan politikust aki gy hivatalos nyilatkozatban is gúnyneveket használ? Viselkedjen már kicsit... professzionális módon, és akkor talán el fogják hinni, hogy értelmes ember. Ha az irodában egy meetingen a gúnynéven szólítom az egyik csapatot, elég hamar behív a főnök elbeszélgetni, hogy mégis mit jelent a professzionális hozzáállás és hol kezdődik a trógerség. Ez meg az országot vezető 200 ember egyikeként képtelen erre. Gratulálok.


3. Miért vannak ezek annyira rábzulva a bzikra? Nincs kedvük valami hasznossal is foglalkozni? MOndjuk választhatnának egyet az alábbi pár téma közül:

háborús válságkezelés, gazdasági válság kezelése, lakhatási válság kezelése, identitásválság feloldása, oktatásügy helyzetének megoldása, egészségügy helyzetének megoldása, hajléktalanság kérdésének megoldásaenergiaválság megoldása, klímakrízis megoldása...


Szerintem lenne épp elég dolguk ahelyett, hogy ilyen baromságokkal foglalkoznak.

2022. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

3

"Őszintén a Magyar és az EU zászlón kívül semmilyen közintézményen nincs helye semmilyen más zászlónak. Pont. "


Városházán pl. belefér még az adott város címere. Eu zászló? De akkor ennyi erővel beleférne, hogy legyen a V4-nek is zászlaja (van egyáltalán?), a NATO-nak, vagy a Schengeni-övezetnek (ez konkrétan az EU logo-ja, csak bele van írva, hogy "SCHENGEN". Szóval komikus, de nem lehet meghúzni semmilyen vonalat. A székely zászló inkább a világ összemagyarságát próbálja szimbolizálni szerintem határoktól függetlenül, csak nincs más, ezért ezt használják. A többivel viszont egyetértek, hogy egy kategória.

2022. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
"Városházán pl. belefér még az adott város címere." Jogos, ezt mondjuk kihagytam, és nem tudok érdemi vitába szállni a hozzászólás többi részével sem. Mindettől függetlenül én csak a közigazgatás általános minimumait vettem alapul, ami a nemzeti és az EU zászló, ha tetszik ha nem. Ha jogi minimumot nézek, akkor a nemzeti lobogón kívül semminek nincs helye az ilyen intézményeken. A schengeni övezet az EU-n belüli vámunió egyik megtestesülése, amit az EU zászló kifejezhet. A NATO katonai szövetség, nem az állam működésének egészét fejezi ki. De mondjuk a Honvédelmi minisztériumon el tudom képzelni. A világ összmagyarságának képviseletére a nemzeti lobogó egységesen szabályozott formája hivatott, így feleslegesnek és megosztónak érzem ezt az összefüggést a székely- zászlóval összefüggésbe hozni.
2022. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
23%
Amilyen bohóc a parlament, a vezetés, a politikai garnitúra simán kilehetne rakni, mint "bóhocok vagytok!" jelképeként.
2022. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Megnyugtató, hogy a gazdasági csőd közben is éberen vigyáznak ránk ezek az áldott emberek. Hála nekik biztonságban érzem magam. Nem baj, hogy mindjárt bedől a forint, és összeomlik a gazdaság.. a zászlók tiltása majd megold mindent. Rendkívül okos emberek ezek.
2022. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
98%

A választások eredményekor kicsit szomorú voltam, mert nem jutott be az MKKP és így nem volt ott senki aki humort csempészhetett volna az amúgy elég fatökű merev politikába.

De most megnyugodtam, úgy néz ki van elég ember ott aki viccet csinál az ország vezetéséből.

2022. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!