Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Ha bedőlne az...

Liberálisok! Ha bedőlne az ország akkor melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1 euró = 1000 forint fölött.

Az ország csődközeli állapotban.


Két opció van:

1) Maradjon a fidesz (vagy annak szövetségese a DK)

2) Toroczkai és a Mi Hazánk


Melyiket választanátok?



2022. júl. 9. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok, inkább maradjon a fidesz
Liberális vagyok, inkább a Mi Hazánk
Nem vagyok liberális
26 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Én végre vennék egy budapesti házat! 😁😁😁 a megtakarításom euróban van sokkal többet érne mint most ha csödben lennénk nem lenne hitel, ingatlanárak leesnek. Én meg mosolygok! Így is egy év alatt én gazdagodtam pedig csak euróban tartom a pénzem jobb a hozama mint a részvényeknek!
2022. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Ott lenne a Momentum is, ember!
2022. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Választani a fidesz és a szelsosegesebb fidesz között? Én nekem már mindegy, de amúgy nem vagyok (mai értelembe bett) liberális.
2022. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

A forint játékpénz ma már, teljesen mindegy hogy mennyi az árfolyama.

Biztosan szép dolog liberálisozni de összefoglalhatná valamelyik kérdező hogy mire is gondol pontosan, mielőtt még szitokszót csinálnak belőle.azt már meg sem merem kérdezni hogy a fidesz milyen beállítottságú lehet:a brüsszeli tevékenységéből kiindulva újnáci,antikapitalista és antiliberális, antidemokratikus.

2022. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
A fidesz példátlan esélyt kapott az elmúlt években, láthatjuk, mi lett az eredménye. Kapjon más is, mindegy kik. Rosszabb nemigen lehet ezeknél.
2022. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#1


Az árak ettől függetlenül ugyanúgy emelkednének. Tehát lehet egy ház már nem 40 millió lenne ami 100 ezer euró mint most hanen felmenne 100 millióra, tehát marad 100 ezer euróba átszámolva.


#2


A momentum? Összefogott Gyurcsánnyal vagy sem?

Szavaznál a KDNP-re ha azt mondja a egy kdnp-s politikus, hogy ő nem fideszes? (Miközben végig egy koalícióban lenne velük)


#4


A fidesz vadkapitalista. Ennyire senki nem kedves a külföldi multiknak mint ők. Az inflációval gyakorlatilag csökkentik a fizetéseket.

2022. júl. 9. 13:39
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre a kettőre lehet csak, akkor el sem mennék szavazni.
2022. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

"Az árak ettől függetlenül ugyanúgy emelkednének. Tehát lehet egy ház már nem 40 millió lenne ami 100 ezer euró mint most hanen felmenne 100 millióra, tehát marad 100 ezer euróba átszámolva."


Jaj, látom kérdező te sem élted át a 2008-09-es válságot! Akkor segítek: amikor beüt a válság -márpedig itt van- akkor mindenki elhalasztja a nem létfontosságú kiadásokat, tehát kevesebben akarnak költözni, csökken a kereslet, ezzel párhuzamosan, bedől a hitelezés is, vagy minimum nehezebb lesz mint addig volt -már asz, elvégre megy föl az összes kamat- ami tovább csökkenti a keresletet, mert kevesebben tudnak, drágább hitelt felvenni.

Végül mivel sok emebr kerül szar anyagi helyzetbe pl. nem tudja a hitelét fizetni vagy hirtelen pénzre van szüksége több ingatlan kerül áron alul a piacra.


Egy tényező borítja ezt meg, ha ennyire elszáll a forint, akkor minden eurós, svájci frankos, fontos, dolláros ember Magyarországi ingatlanba fektetne! Ez amúgy MÁR van, mert egyre kelendőbb a magyar ingatlan a külföldieknek. Szóval valszeg. itt bukna a tervem, mert nem lenne olyan nagy a keresletcsökkenés.

2022. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

#8


Alig néhány százaléknyi csökkenés volt. Ha megnézed a jelenlegi árakat, azt látod, hogy rohamos mértékben drágul minden. Nem értem ez miért ne lenne az ingatlanokkal is.

Már most látok egy csomó hirdetést ahol 250 ezer eurót kérnek (igen, euróban) vidéki házakért

2022. júl. 9. 13:49
 10/30 anonim ***** válasza:
7%
Libsiktől ilyet ne kérdezzél, ahhoz tudni kellene összetett mondatot értelmezni.
2022. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!