Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt az a sok százezer/mi...

Hova tűnt az a sok százezer/millió migráns akiknek dolga volt Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években ugye hatalmas vándorlás indult meg,és országunk "nagy emberei" minden erejüket bevetették,és jelenleg is bevetik azért, hogy megvédjék az országunk határait.Rengeteg migráns került már az országunkkal ilyen-olyan kapcsolatba,és került tovább szállításra.Ezekkel az emberekkel mi történt? Hova jutottak? Lehet tudni a sorsukról? Nem nagyon követem a külföldi híreket.Ezért érdekelne hogy ahol letelepedtek ott valóban komoly problémákat okoznak? És képtelenek beilleszkedni az európai társadalomba?

Tehát tényleg akkora probléma ez, mint ahogy a fidesz állítja, vagy erős túlzás és nagyobb a füstje mint a lángja?



2022. júl. 10. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Itt akkor sem maradnának ha fizetnének nekik,ezt tudja mindenki.aki bejutott az ment is tovább egy élhető országba.
2022. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Igen,ez világos. De velük mi lett abban az élhetőbb országba? Eljutottak odáig? Sikerült letelepedni,beilleszkedni? Az élhetőbb ország tud élni mellettük,velük?

2022. júl. 10. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Elmentek háborúzni, meg meghaltak a covidban. Érdeklődés hiányában elmaradtak.
2022. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Most hogy nincs migráns áradat most kell a 2200 fős határőrség.
2022. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
integrálodtak ,
2022. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Az igazság szokás szerint a kettő között van. Mivel Németországban élek és sok szírrel, afgánnal, stb. dolgozok együtt így van valamennyi tapasztalatom


A szír menekültek mikor idejöttek kaptak rengeteg pénzbeli és egyéb támogatást (pl. nyelvtanfolyam) amit azóta is kapnak. Ezután rögtön elkezdtek melózni, mert a német állampolgársághoz kell pár év itt tartózkodás, folyamatos munkahely és semmi konfliktus a hatóságokkal. Az én munkatársaim mostanában kapták meg mindezt, többségüknél a családegyesítés is megtörtént. Most, hogy kezükben a német személyi már nem igazán van ami visszafogja őket de akikkel én évek óta együtt dolgozom azt mondom normális emberek, bár nyílván máshogy viselkednek melóhelyen mint a való életben...

Az egyik afgán menekült munkatársam évek óta itt van de alig beszél németül, ő "csak" pénzbeli támogatást kap a családja miatt, 2 gyerek és feleség kb. 1000 euró havonta. A másik afgán meg börtönben is volt korábban, 2016 környékén meg volt olyan szír melótársam akinél ott fityegett az isis-zászló a telefonján, ő már az első nap erőszakkal fenyegetőzött... másnap már nem is jött


Azért kicsit elkap a düh mikor látom, hogy ezeket az embereket mekkora összegekkel támogatják, engem meg európaiként meg szó szerint hazaküldtek a munkaügyiből mikor mondtam, hogy szeretnék dolgozni de keveset beszélek németül.


Szóval el lehet mondani, hogy kis részük balhés de többségük integrálódni akar. Az araboknál az integrálódás mást jelent, ők iszonyatosan vallásosak, bennük mindig benne lesz az allah-imádat és a történelmünk miatti kereszténység lenézése, gyűlölete.


Egyébként én inkább dolgozok együtt 10 szírrel mint 3 magyarországi romával, szerintem ez mindent elmond az arányokról

2022. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Németországban vannak. 2015 fele Barcson kimentek az emberek az állomásra végignézni, hogy pakolják fel az arabokat és niggereket a vonatra, majd indítják meg őket Ausztria/Németország fele.
2022. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!