Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ősszel újra várhatók covid...

Ősszel újra várhatók covid lezarasok ? Meg milyen válságok jöhetnek meg ?

Figyelt kérdés

Szép lenne ha egyszere lenne egy új nagy covid hullám és energia és inflációs válság.


Már csak egy új nagy migrációs hullám kellene délről és teljes lenne a sor

Mondhatóm szép kilatasok


Államnak gondolom hatalmas kiadás

A déli határt védeni plusz ukrán határt is jelentős erőkkel.


Plusz az egészségügyi kiadások egy új covid hullámban


És fenntartani a rezsicsokkentest védeni a lakosságot anyagilag is.

Úgy hogy közben a vilagpiaci nyersanyag árak elszáltak



2022. júl. 10. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ősztől lesz Covid, villany, gáz és víz meg nem. Meg élelmiszer se. Benzin se.
2022. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lesz. Ezt már tavasszal tudni lehetett, mert a kormány berendelt több millió adag vakcinát.
2022. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem most kb 8-10-szer annyian leszünk, akiknek nagyon tele lesz a faxa azzal, hogy megint h'lyének akarják nézni.


Én személy szerint "fejjel fogok menni a falnak", és le fogom xarni a maszkviselést.


A rendőröket pedig a qrva anyjukba fogom küldeni, maximális hangerővel.


Nem fog érdekelni a következmény. Nem az én szegénységi bizonyítványom lesz ha elzárnak azért, mert nem raktam fel a szájkosarat. Ültem már eleget, nem ijedek meg.

2022. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Lesz itt akor minden de hol van erre pénz?

Együttesen ez sok lesz .


Gondoljunk bele mekkorák ezek a kiadások.fent lehet ezt egyáltalán tartani hosszú távon?

2022. júl. 10. 20:11
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Hasonló terveim vannak nekem is. Amíg van olyan birka, aki újra meg újra felveszi a szájkosarat, és ezredszer is beoltatja magát, addig fog tartani a "járvány".
2022. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

#5-nek:


Egyébként statisztikailag bizonyított, hogy az oltottak a védtelenebbek.


De ez ne zavarjon senkit. A következő hullámnál szépen elfelejtik ezt, és rohannak újra oltatni. XD


HAJRÁ! Hulljon a férgese.

2022. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Gondoljunk bele mekkorák ezek a kiadások.fent lehet ezt egyáltalán tartani hosszú távon?


Bevezetnék még pár NEM-megszorítást aztán onnantól fogja futni mindenre...

2022. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7-nek:


Szerintem mivel nincs lóvé, így kis hazánkban hullám sem lesz. Már az előzőt is csak ímmel-ámmal "futtatta le" a kormány.


Fogadjunk? XD

2022. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
#6 Olvastam erre tudományos magyarázatot is. A covidra kétféle védettség létezik, az egyik hosszabb, a másik rövidebb távú (a pontos nevükre nem emlékszem). Ha átesel a fertőzésen, azzal hosszú távú védettséget szerzel. Ha beoltatod magad, a vakcina rövid távú védettséget ad, de közben lenullázza az esetleges hosszú távú védettséget. Ezt igazolja a saját tapasztalatom is: az összes olyan ismerősöm, aki kétszer volt covidos, a kettő között beoltatta magát.
2022. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8# mivel most van más probléma lehet nem lesz a covid olyan nagy probléma de szajmaszk elképzelheto
2022. júl. 10. 20:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!