Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ősszel újra várhatók covid...

Ősszel újra várhatók covid lezarasok ? Meg milyen válságok jöhetnek meg ?

Figyelt kérdés

Szép lenne ha egyszere lenne egy új nagy covid hullám és energia és inflációs válság.


Már csak egy új nagy migrációs hullám kellene délről és teljes lenne a sor

Mondhatóm szép kilatasok


Államnak gondolom hatalmas kiadás

A déli határt védeni plusz ukrán határt is jelentős erőkkel.


Plusz az egészségügyi kiadások egy új covid hullámban


És fenntartani a rezsicsokkentest védeni a lakosságot anyagilag is.

Úgy hogy közben a vilagpiaci nyersanyag árak elszáltak



2022. júl. 10. 19:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

#10-nek:


Egyet értek.


#9-nek:


Akkor most elmondom az én meglátásom:

Ha valaki nem oltat akkor igen jó az esélye hogy elkapja, és tünetmentesen lezajlódjon. Vagy megússza nagyon enyhe tünetekkel.


Ha nem oltottan kapja el valaki, akkor igen kicsi az esélye hogy belehal. Ha átesik rajta, akkor kicsi az esélye hogy szövődmény alakuljon ki. Ha ki is alakul, kicsi az esélye hogy belehal. Persze a lehetősége fent áll.


Viszont aki beoltatja magát az állítólag ugyanezeket kockáztatja csak sokkal kisebb eséllyel, viszont annak az esélye hogy elkapja, és nem ússza meg tünetmentesen, sokszorta nagyobb! Erről persze kussolnak!


Odabax a természetes immunitásnak, ami ha eredetileg tünetmentes átesést biztosított volna, az oltás után már nem tudja ugyanolyan hatékonyan kivédeni, mert nem ismeri fel időben.



Oltasson a faxom. Nem vagyok h'lye.

2022. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Én elkaptam anno a harmadik hullámban valószínű a brit /alfa variánst oltás nélkül

1 hétig esténként 40 fok körüli lazzam volt de csak este

Nap közben nem volt vészes

És amúgy köhögtem de nem volt vészes

Egy torokfájás rosszabb érzés szerintem.


Csak tényleg ez a magas láz ami zavaró volt 24 evvesen kaptam el.


Kaptam vedetsegit de az csak 6 hónapig volt jó

Mikor lejárt adattam az egyfázisú Johnsont mert uszodába szaunába kértek én meg hetente járok.



Mikor beadtak ugyan úgy éreztem magam mint mikor rendesen beteg voltam ugyan úgy lázam is volt de csak 1 napig nem 1 hetet .


Ense hiszek oltasokban de maximálisan bízom immunrendszeremben hogy bármilyen kórokozóval elbanik.


De aki már nem bízik ebben azt megertem hogy fel .idősebb beteges emberek retegnek azért volt az egész.

A félelem a legjobb motiváló erő.

2022. júl. 10. 20:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán.
2022. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#12-nek (kérdezőnek):


Mi is átestünk. Kb 1 hét láz, semmi egyéb tünet. Tehát nem is köhögtünk. Sem én, sem a párom, sem a lányom. (12 éves)


Az oltás, és maszk-őrület közepén voltunk, amikor egy köhintésért rád hívhatták a rendőrt. XD


Először a lányom kapta el. Felhívtam az orvost, időpontot kérni. Mivel nem pánikoltam, le sem xartam a covidot meg a PCR-t, ezért telefonon keresztül közölte hogy az ami a lányomnak van, egy épp aktuális vírusfertőzés.

Kiírta egy hétre, (ez hétfői napon volt), felírt láz és fájdalom-csillapítót, és mondta hogy ha PÉNTEKIG nem javul, akkor hívjam fel újra. Sejtettem hogy mi van a háttérben.


Covid, de ha a szülő nem hisztis, akkor elmúlik az magától karantén nélkül is. XD


A következő a párom volt, még azon a héten. Mivel ugyanaz volt a tünet így fel sem hívta az orvost. Szedte a lány gyógyszereit, és lábon kihordta.


Pénteken jöttem én. Kiütött rendesen, három napig nem ment a lázam 39 alá.

Hétfőn felhívtam a körzeti orvosom, aki mellesleg a keresztanyám. Elmeséltem az összes családi előzményt is. Diagnózis?


Vírusos fertőzés, szedjek lázcsillapítót, és ha péntekig nem javul, hívjam újra.


Hallgattam egy kicsit, majd megkérdeztem:


Emília, ez covid?


Igen Péter, az.



Ennyire érdekelte az orvosokat.

2022. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Minket egyből tesztelni küldött. Gyorsteszt negatív volt pcr teszt pár nappal később pozitív


Nálunk a harmadik hullámban nem jártak rendőrök ellenorizgetni de apám meg a második hullámban lett covidos ott azért ellenőrizték néha otthon e vannak.


Harmadik hullamtol szerintem már igazából nem sok értelme volt a karanténak már nem ért semmit .

2022. júl. 11. 20:59
 16/18 anonim ***** válasza:

A great reset elmélet kezd beigazolódni, most a szándékos leszegényítés stádiumban vagyunk. Jó lenne tenni valamit, én nem akarok értelmetlen lezárásokat, hitevesztett leszegenyített embereket pár dgnrlt fszfej miatt.

Csak mit lehetne tenni?

Ugye ezeket a "véletlen" szerencsétlenségeket ti sem hiszitek el?

2022. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%

#16-nak:


Sajnos egy zárt vélemény-buborékban élsz. A nálink lévő helyzetból indulsz ki, miközben az EU többi részén uralkodó állapotokról csak szűrt tartalmat kapsz.


A Great-reset elmélet csak hazánkra viszonyítva látszik beigazolódni.

2022. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vagy nem. Miért te mit tudsz Az európai országokról? És mit tudsz rólam, hogy nekem milyen ismereteim vannak? Látnok lehetsz. ;)
2022. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!