Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már vidéken is tüntetések...

Már vidéken is tüntetések vannak Orbán ellen,a Fidesz meg fog hátrálni KATA ügyben?

Figyelt kérdés

Budapest után Győr, Debrecen és Szeged is csatlakozott a KATA tüntetésekhez,a Margit híd még mindíg lezárva,holnap este pedig hivatalos tüntetés a parlament előtt.


[link]


[link]


Ezek után a fidesz meg fog hátrálni,pont mint az internetadó esetében?



2022. júl. 12. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor meg fog hátrálni és visszavonja a KATA törvényt,a tüntetők győzni fognak.
Orbán Viktor ki fog tartani a KATA törvény mellet,a tüntetők meg megunják és hazamennek.
69 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Jó azért ez a Kata dolog nem teljesen igazságos, értem hogy sokakat rosszul érint ez a dolog de ezt az összefogás is meglépte volna előbb utóbb.
2022. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Ugyan az a néhány száz balliberális vergődik, aki vergődött a "rabszolgatörvény", CEU, SZFE, Fudan, tanárvergődés miatt és vonul a prájdon. Megszoktuk már, hadd vergődjenek, ennyi örömük legyen az életben. Majd megunják és hazamennek.
2022. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Az a tüntetők létszámától függ.ha százezrek mennek ki akkor akár le is mondathatják a rezsimet.
2022. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Az állságos köcsi még csak nem is szavazott -tudták hogy nélküle is megvan a többség- ezért Orbi, Rogi, Vargajuco, meg még pár köcsi "nem szavaztak"
2022. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Semmi nem lesz


Az hogy pár száz ember tüntetget nem igazán érdeklia politikát


Százezreknek kéne tüntetni


De nem a KATA miatt, mert a KATA azért eléggé érdekes történet.


Aki rendes munkavállalóként dolgozik egy munkahelyen(pl én) az a jövedelme után adózik, ha nincs gyerek kedvezménye akkor a bruttó béréből 32.5% az államé.

Még ha minimálbérből él akkor is!

A KATA- pedig 50 vagy max 75 ezer forint adó befizetését jelenttette eddig, mostantól csak az 50 ezres marad évi 18 millióig...

Tehát ő elviekben évi 18 millió után 600 ezer adót fizet be


Míg egy minimálbéres(jelenleg bruttó 200 ezer) több mint 700 ezret fizet be az államnaka jövedelméből.

Szerintem eza KATA eddig is egy legalizált adócsalás volt.

Én eltörölnéma picsába.

Nem a KATA miatt kellene eltakarítani Orbánékat, hanem az összes többi aljasságuk miatt.... korrupció, rossz gazdaságpolitika, rossz külpolitika, az emberek elszegényedése, stb...

Ezek engem jobban aggasztanak mint eza KATA dolog.

2022. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Én örülök neki, hogy ezt megszavazták, remélem nem lépnek vissza! :D
2022. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

#1

A mi lett volna ha mondatoknak semmi értelme.Nem az összefogás nyert,a fidesz van hatalmon megint.Felesleges olyanokba belemenni mit tenne egy másik párt.A jelenben élünk, ahol kaptak egy kis sarkot a Parlamentbe,a hatalom meg a fideszé...nem másra kell mutogatni...a felelősség is a fideszé.

Háború van infláció van...felesleges boncolgatni melyik párt mit tenne ha a fidesz helyében lenne! Nincsenek a helyébe, a fideszt választotta meg a nép, ne másra mutogassanak,meg ne baloldalazzanak, hanem oldják meg a helyzetet, vagy ismerjék el hogy ebből a sz.rból nincs kiút!

2022. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
ha ettől meghátrálna az alkalmatlanságát bizonyítaná be.
2022. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tudom miből gondolják a fidióták, hogy minden katás havi 1 milliós bevétellel rendelkezett...SÁVOSAN kellett volna a járulékokat emelni, nem szétkrni az egészet.
2022. júl. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
egyetértek az 5össel.
2022. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!