Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan gondolta-e Orbán...

Komolyan gondolta-e Orbán Viktor azt a kijelentését, hogy szerinte Magyarország a legjobb hely Európában?

Figyelt kérdés

A YouTube-on van egy videó, ahol Orbán Viktor azt mondja Magyarország kapcsán, hogy "Ez a legjobb hely Európában!". Ezt hallani lehet 16 perc 20 másodpercnél:


https://www.youtube.com/watch?v=oFFLTLAmC0A


Szeretném megkérdezni, ezt komolyan gondolta-e a miniszterelnök, vagy csupán propaganda volt ez a részéről? Kikre tekintve mondta a miniszterelnök, hogy ez a legjobb hely?


Az LMBTQ embereknek (én leszbikus vagyok) is valóban Magyarország lenne a legjobb hely Európában, miközben a Fidesz folyamatosan építi le az LMBTQ emberek jogait és tesz negatív intézkedéseket velük szemben? Anyagi értelemben mondta a miniszterelnök, miközben Magyarország az egyik legszegényebb Európai Unió tagállam? Demokrácia szempontjából mondta, aminek szempontjából az egyik legrosszabb Európai Uniós tagállam? Környezetvédelmi szempontból mondta, amit a Fidesz rendszerint figyelmen kívül vagy? Korrupció és lopás szempontjából mondta ezt a miniszterelnök? Elparazolt pénzek és stadion építések szempontjából mondta ezt? Milyen értelemben gondolta ezt a miniszterelnök?



2022. júl. 13. 07:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze.ő ezt el is hiszi,el kell hinnie hiszen így tud hitelesnek mutatkozni.
2022. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mért, van aki nem gondolja komolyan.
2022. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hely, hisz egy a lényeg, nem a baloldal kormányoz. A sok fideszesnek ennyi bőven elég.
2022. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szempontjából igaza van, minden más európai országban börtönben csücsülne.
2022. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy is. Esetleg a Balkánon lenne az.
2022. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát én nem vagyok Fidesz szavazó, és dolgoztam/éltem összesen több, mint 6 évet nyugaton, aztán ott megtanultam, hogy milyen a HAZA, így nagybetűvel. Ezért is költöztem vissza Magyarországra, kormánytól függetlenül.


Mondjuk hetero vagyok, szóval nem tudom átélni, milyen leszbikusnak lenni itthon, szóval lehet, hogy akkor kint maradtam volna. Ki tudja? Ajánlom, próbáld ki.

2022. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16: mi az, ami nem volt jó nyugaton, ami itthon jobb? Ossz meg erről valamit, ha így szóba hoztad, hadd kapjunk infót a kinti létről.
2022. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
5%

#17 nem volt rá KONKRÉT OBJEKTÍV indokom, egyszerűen az az érzés, hogy egy jöttment migri vagy kint és lenéznek, akármennyire is érsz ugyanannyit, mint ők. Anglia, Németország, Dánia: ugyanez az érzés.


Csak hasonszőrű migrikkel tudtam haverkodni. Plusz a honvágy. Maradhattam volna, anyagilag nagyon is megérte volna, de nem bírtam tovább.


Összeszedtem egy szép összeget és itthon vettem házat, családot alapítottam. Ennyi az egész sztori, szerintem szokványos.

2022. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Még ő sem bírta röhögés nélkül kimondani.
2022. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha nem így gondolná, miért élne itt?
2022. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!