Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok MZP-ről ezen...

Mit gondoltok MZP-ről ezen nyilatkozata alapján?

Figyelt kérdés

"Márki-Zay [...] azzal folytatta, hogy „a Fidesz legnagyobb hazugsága” az volt, hogy az ellenzék katonákat küldene Ukrajnába, ehhez képest „most már fénykép is van róla, hogy Orbán Viktor küldött katonákat Ukrajnába, hiszen Romulusz tábornok úr ellátogatott a harcvonalra”.


Ez már Krug Emíliának is sok volt, a műsorvezető csúsztatásnak nevezte Márki-Zay mondatait.


„Nem, bocsánat. Én tényeket mondok, ők hazudtak. Ezzel együtt nem azt mondom, hogy az egy katona az katonaság” – mondta Márki-Zay."


[link]



2022. júl. 13. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg értelmi fogyatékos szegény,nem kell bántani.
2022. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Én is erre tippelek. Vagy megbomlott az agya a választási vereség miatt.
2022. júl. 13. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
MZP gyógyíthatatlan beteg... illetve ezen túl iszonyatosan rossz politikus.... amikor ismeretlenül istenítettétek a baloldalon, mint az új messiást, én már akkor leírtam, a Fidesznek nincs más dolga, mint összeállítani egy 1 perces " Best of MZP t" és leadni naponta többször.... máris kétharmad. Így is lett!
2022. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem ő mondta, nem ezt mondta, nem így mondta, nem úgy értette stb.
2022. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

#3 - "amikor ismeretlenül istenítettétek a baloldalon"


Azért istenítettek látatlanba, mert akiket láttunk a bal oldalon azokból már elegünk van.

2022. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!