Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a mostani események...

Akik a mostani események miatt csalódtak a Fideszben, de soha nem szavaznának a balos ellenzékre, ti mit fogtok csinálni a következő választáson?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Fideszre fogok szavazni, mert még igy is őket látom a legkisebb rossznak
Mi Hazánkra fogok szavazni
Kutyapártra fogok szavazni
Egyéb pártra fogok szavazni
Nem megyek el szavazni
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Holló rend párt
2022. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Fideszben már évtizedekkel ezelőtt csalódtam.
2022. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Remélem, hogy addigra éhendöglenek vagy megfagynak, az ilyen retardoktól kitelik, hogy megszavazzák tocorkait meg a mi tanyánkot :D
2022. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Baloldali és liberális pártra semmilyen körülmények között nem szabad szavazni.
2022. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Eddig is fideszes voltam, most sem csalódtam a Fideszbe. Sajnos olyan időket élünk, amikor egész Európában nagy a baj, sejtettem, hogy Magyarország sem fogja probléma nélkül megúszni, bár még így is jobban jártunk mint a baloldali kormányzás alatt.
2022. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Ezekkel a döntésekkel egyetértek pedig nem szavaztam a Fideszre, kellet mát a KATA reform meg a rezsi plafon is, ezek jó döntések voltak.
2022. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

#5 teljesen őszintén kerdezem, mi volna az a pont amikor csalódnál a fideszben? Mit kellene tenniük ahhoz?

Illetve szerinted az ellenzék hogyan kormányzott volna, és az a mostaninál hogyan eredményezett volna rosszabb kimenetelt?

2022. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
5: már a Covidnál is látszott, hogy baloldal és sok baloldali szavazó várja nagyon hogy valami bedőljön. Ha Magyarország ezt is szépen átvészeli, megint rághatják a küszöböt. Csak szomorú látni ezt a jelenséget.
2022. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

5ös, az okés, hogy válság van... de ez indok többszázezer vállalkozó megélhetésének elvételére? Ez hol segít a bajban?

És ez indok egyenesen szembemenni azzal, amit ígértek?

Mármint.. tudták pontosan, hogy mi vár rájuk, már a választások előtt Orbán is megmondta, hogy nehéz 4 év elé néz a választások győztese... mégis olyat ígértek, amit 3 hónappal később megszegnek.

Ezzel szemben az ellenzék megmondta, hogy kb ilyesmit tervez pl a rezsicsökkentéssel, és emiatt durván kaptak hideget.


Nem.. kettős ez? TUlajdonképpen az emberek szemébe hazudtak teliszájjal, miközben azokat pocskondiázták akik ugyanazt tervezték, amit most ők tesznek.

2022. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi Hazánk. Ezt a kormányt le kell váltani, de nem azon az áron, hogy visszahozzuk az előzőt. Új irány kell.
2022. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!