Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akikre nem vonatkozik a...

Akikre nem vonatkozik a rezsicsökkentés, a nem lakossági felhasználóknak is ilyen 800 - 900 Ft lesz a gáz?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg a nem lakossági felhasználók is ilyen 120 - 130 forintért veszik a gázt ugyanis rájuk nem vonatkozik a rezsicsökkentés, ha most igaz az amit Németh Szilárd mondott akkor nekik is ilyen 8 szoros lesz az emelkedés...?


2022. júl. 14. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
mindenkire... lényegében most hogy tényleg kellene rezsit csökkenteni, most eltörlik.
2022. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván, igen.
2022. júl. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Lesz még az 1800 is.
2022. júl. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van a világpiaci ár folyamatosan nő.
2022. júl. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Annyiért a PB-gázpalackban veszed az energiát, kicsit gondolkodj már...
2022. júl. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi télen egy hónap alatt 4 500 köbmétert elhasználtunk eddig. Én januárban mondtam anyámnak meg nagyfaternak, hogy hova szavazzanak. Le voltam ugatva, az mzp az egy olyan buta ember, csak rá kell nézni. Ennyi volt az érv. Nagyapám legalább az M1 propagandára emlékezett, és azt mondta, hogy el fogja törölni a gazember a rezsicsökkentést. Na most nagy kuss van, és mindkét oldalról a kedveskedő jófej üzenetek jönnek. Nem a vadhajtások provokáció, hogy mzp így meg úgy. Hát most megkaptátok. Egyétek meg amit főztetek. Nagyapám eladta a falusi házát mert egyedül van, hogy beköltözzön hozzánk. Nagy családi ház, van hely bőven. Én albérletben vagyok úgyis. Most végre rájöttek, hogy a napelem mégse olyan butaság. Most a papa házának árának kb 1/3-át a napelemekre fogják költeni. De, ígyis a fideszre fognak szavazni 4 év múlva is.
2022. júl. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!