Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Törőcsik András pályafutása...

Törőcsik András pályafutása (sorsa) mennyiben köthető a Kádár-rendszerhez és egyáltalán ki volt Törőcsik András?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 10:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ki volt Törőcsik András? Világszinten egy középszerű futballista embernek pedig egy semmirekellő gazember.
2022. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Egy részeges bár nem két ballábas de közepes focista volt. És verte az apját.
2022. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező: neked szóló (természetesen szubjektív) kérdés. :) ha van egy kis időd.

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__1..

2022. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Törőcsik Mari másod unokafívére és Töröcsik Franciska apai nagybátyja. Van nem jól hallottam? :)
2022. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Amikor kiállították '78-ban a vb-n az argentinok ellen bemenve az öltözőbe oda kakált középre és végig kente kézzel vele a falat. Micsoda állat volt. Meg azt is hallottam, hogy verte az apját.
2022. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
0%
Részeges, semmirekellő focista. Valamelyik nap hallottam, h már meghalt. biztos elitta az eszét. Nem kár érte.
2022. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Világszinten középszerű futballista volt. Rajta ment el a '78-as Vb. Alkoholizált és ahogy többen írták verte az apját. Mindenki által elfeledve halt meg néhány hete egy elfekvőben ahová alkoholistákat szállítanak végelgyengüléssel. Állítólag az utcán vették fel ahol részegen feküdt. Mit tudok még...? nős volt de elvált. Illetve a Dózsában focizott egész jól.
2022. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!