Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ilyen hatalmas gáz és...

Ha ilyen hatalmas gáz és energia hiány illetve veszély van akkor miért nem hirdetnek panelprogramot ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 11:47
1 2
 11/15 Barnabas333 ***** válasza:
9es nem szigetelt és havi 8ezret fizetek.
2022. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És mennyit, aki szigetelt panelban lakik?
2022. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 7000 Ft havonta 34 négyzetméterre. De lehet még kevesebb is. Nálam idén kevesebb lesz, mert a fűtéskorszerűsítést (szigetelés nélkül) megcsináltuk, ősszel elindul a mérés, és végre tudom szabályozni, és lejjebb tudom tekerni. Ha szigetelve lenne, még kevesebb lehetne. Én nem vagyok a saját pénztárcám ellensége. A szüleim panelháza szigetelt, még a panelprogramban megcsinálták, alig kell fűteni, tökmindegy, hányadik emelet és szélen van-e vagy körbeveszik. Ami nincs szigetelve, ott a körbefűtött felső emeleti lakások jobban járnak, lent és szélen hidegebb van.
2022. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Barnabas333 ***** válasza:
Hát Muterom Pécsen többet fizet amióta le van szigetelve ha ugyan akkora hőmérsékletet állít be, legalábbis ő ezt álltja.
2022. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor valamit vagy ő csinál szarul vagy a kivitelezés hibás, az utóbbi esetén lehet pereskedni, kell, hogy legyen róla építési napló, amit kötelező vezetni, ott dokumentálva van minden. A szüleimnek a panelprogramban megcsináltak mindent, szigetelés, fűtés, nyílászárók, napkollektor a tetőn, és nekik megtérült.
2022. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!