Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A sok békés afgán és pakisztán...

A sok békés afgán és pakisztán agysebész a hatalmas stressz miatt támadhatott egymásra?

Figyelt kérdés

Nyugaton ez már az Európai kultúra része. Ami pedig nyugaton van begyűrűzik keletre is. Vajon honnan kaphattak fegyvereket, ha annyira csóró kis menekült agysebészek?


[link]



2022. júl. 3. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

"Vajon honnan kaphattak fegyvereket, ha annyira csóró kis menekült agysebészek?"


Te is nagyon nagy agysebész vagy, ha szerbiáról ilyen kérdést felteszel.

2022. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Vajdasági magyar vagyok és alátámasztom, hogy igaz ami a cikkben van.

Pár hónapja a mi városunkban is késekkel támadtak egymásra pakisztáni migránsok. Az egyiküket le is szúrták.

Rendszeresen kerülnek be kórházba migránsok, ott dolgozóktól hallottam, hogy olyan sérülésekkel kerülnek be amik iszonyú erőszakos verekedések vagy késelések következményei. Kivétel nélkül 20-40 év közötti férfiak.


Legszívesebben ide küldeném az összes belpesti liberálist had lássák kik is ezek a békés sokdiplonyos menekült csecsemők

2022. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
nem agysebészek hanem általános sebészek és csak gyakoroltak . kirekesztőbigottrassssszisták vagytok
2022. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Egy orvosi tanszékvezetői állás volt meghírdetve. Egy állás és 25-en akartak jelentkezni. Ebből pattant ki a balhé.
2022. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Amíg csak egymást ölik, nincs baj. Sőt, jó.
2022. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember egyenlő, csak nem látom, hogy magyarok, németek vagy franciák egy csoportja egymást ölné, meg hogy ez normális lenne náluk.
2022. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Egytöl eggyig !!!!férfiak!!!!
2022. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6

,,Minden ember egyenlő" - Lol, te valami Disney mesében élsz? :D

2022. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: Iróniának szántam. A liberálisokra utaltam, akik szerint mindenki egyenlő, de a valóságban valahogy bizonyos kultúrák mégis nagyon másak, mint mások.
2022. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9


A liberálisok szerint sem egyenlő minden ember. Lásd hogyan vélekednek az erdélyi magyarokról

2022. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!