Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves tüntetők, mi értelme...

Kedves tüntetők, mi értelme volt tegnap este megbénítani a tömegközlekedést?

Figyelt kérdés

Utálom a Fideszt én is, egyetértek a tüntetésetek okával, de azzal, hogy lebénítottátok a tömegközlekedést, csak velünk dolgozó emberekkel csesztetek ki, miközben addigra már a politikusok otthon feküdtek a kanapén sört szürcsölgetve.


Fél óra helyett 2 és fél óra alatt értem haza a sok eltérítés és álldogálás miatt, miközben az emberek még egymásnak is estek néhány helyen.


Mondom értem a tüntetés okát, de ezzel csak azt értétek el, hogy később értek haza az emberek, más hatása ennek nem volt.


2022. júl. 14. 13:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Off: nekem is az arcomba ordították tegnap este, hogy ha nem tetszik, akkor sétáljak haza, nos járógipszem van, nem annyira jó benne sétálni :D
2022. júl. 14. 13:51
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Jajj hát nem ért haza a csírája időben hogy oda ne rohanjak.euért tart itt az ország mert egy szalmaszálat sem vagy hajlandó odébbtenni ha nem a te popsidról van szó.
2022. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Igazad van kérdező, legyünk boldogok a szemétdomb tetején ne is csináljunk semmit
2022. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy ne csináljunk semmit, de így ebben a formában ennek nem volt sok értelme szerintem, mert pont a célközönséghez nem ért el a dolog.
2022. júl. 14. 13:54
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Mit értetek el azzal, hogy az úttestet lezártátok? A fidesz szart rá, az emberek pedig csak bosszankodtak. Tüntetni olyan helyen kell, ahol a politikusokra helyeződik a nyomás, nem az átlag Józsira.
2022. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, hogy nem személyesen veled/veletek akartak kicseszni az emberek. Hogyan máshogyan hallathatná a hangját a nép? Szerinted mit kellene tenni, hogy a “ főniék” meghallják a sok ember hangját? Őket azért választotta a nép, hogy “ szolgáljanak” minket. Nem azért, hogy mi szolgálhassuk őket. Most írtak volna levelet? Vagy e-mailt a vezérnek? :D Csak ebből értenek. Annó is ez volt a net adó miatt.
2022. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Én tegnap késő délután indultam el barátnőmmel nyaralni Olaszországba.


A GPS elvitt volna a 0ás fele, de gondoltam a francokat, megyek inkabb a belváros fele és részt veszünk mi is a tüntetésen, úgyhogy vagy 2 óra hosszát eltöltöttünk ott és egy élmény volt veletek. :))


Remélem hazafelé tartó úton is jut egy ilyen, csak akkor elfajul tettlegességig is ;)

2022. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
7-es, akkor inkább haza se gyertek.
2022. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Dögőljön meg a szomszéd tehene is. Ha nekik fáj legyen rossz másnak is
2022. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek az első kettő válaszolótól, akkor nyugodtan bénítsátok le a tömegközlekedést, látszott tegnap is mennyi haszna volt, hiszen ma semmi sem változott a katás rendelettel kapcsolatban, remélem legközelebb is ülhetünk miattatok a dugóban miközben ti sörözve álltok az út közepén, himnuszt énekelve.
2022. júl. 14. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!